Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka

Biała, futurystyczna wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka Ora-Ito White - świeża, lekka, a zarazem wyrafinowana.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka
Urządzenia kuchenne z kolekcji Ora-Ito White wyznaczają nowe trendy w świecie sprzętów AGD. Poza innowacyjnym, futurystycznym stylem seria ta charakteryzuje się także technologiczną perfekcją.
Biała linia Ora-Ito zawiera: wolnostojącą chłodziarko-zamrażarkę, elegancki okap wertykalny, piekarniki elektryczne do zabudowy z elektronicznym sterowaniem, indukcyjną płytę kuchenną, szklaną płytę grzewczą z palnikami gazowymi oraz fronty dekoracyjne do kuchni mikrofalowej i zmywarki. Nowe produkty Gorenje wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Kolekcję Ora-Ito White charakteryzuje harmonia frontów pokrytych białym szkłem połączona z uchwytami z matowego aluminium. Co istotne, urządzenia z najnowszej linii firmy Gorenje nie są kosztowne w eksploatacji, ponieważ pod względem efektywności energetycznej spełniają wymagania klasy A.

Smukła i elegancka wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka NRK ORA W marki Gorenje sprowadza do kuchni nowoczesną, miejską architekturę. Jej wnętrze pokryte jest specjalną powłoką antybakteryjną, zawierającą nieorganiczny związek srebra. Nawet gdy zbyt długo przechowywany produkt ulegnie zepsuciu, zastosowana warstwa ochronna zapobiega przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów. O wystąpieniu zbyt wysokiej temperatury w części zamrażającej powiadamia nas alarm dźwiękowy i lampka ostrzegawcza, a przed osadzaniem się szronu na żywności oraz lodu wewnątrz zamrażarki chroni wykorzystana w urządzeniu technologia NO FROST. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi intensywna cyrkulacja powietrza usuwa wilgoć z zamrażalnika, przez co zgromadzone produkty nie przymarzają do siebie, zachowując przy tym pierwotną jakość, barwę i smak. NO FROST znakomicie usuwa wilgoć z części zamrażającej. Zamrażarka kryje w sobie dwie szuflady na mrożonki, szufladę szybkiego zamrażania oraz pojemnik na lód. Natomiast w części chłodzącej znajduje się, m.in.: duży pojemnik na warzywa i owoce, pojemnik na 12 jajek, półka na butelki oraz szuflada Cool’n’Fresh, która zapewnia świeżość przechowywanym produktom. W kolekcji Ora-Ito White dostępny jest model NRK ORA W z drzwiami otwieranymi w prawo oraz lewo – NRK ORA W-L.

NRK ORA W – wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka
Klasa energetyczna: A+
Wykonanie:
* Drzwi (front) - białe szkło
* Uchwyt - matowe aluminium
Charakterystyka ogólna:
* Sterowanie elektroniczne
* Cyfrowy wyświetlacz temperatury
* 1 sprężarka
* Alarm dźwiękowy i lampka ostrzegawcza przy zbyt wysokiej temperaturze w części zamrażającej
* Otwieranie drzwi w prawo
* Powłoka antybakteryjna
Część chłodząca:
* Automatyczne odszranianie
* Szybkie chłodzenie
* Szuflada chłodząco-odświeżająca Cool’n’Fresh
* Duży pojemnik na warzywa i owoce
* Pojemnik na jajka (12 szt.)
* Pojemnik na butelki
* Oświetlenie halogenowe
Część zamrażająca:
* Automatyczne rozmrażanie – NO FROST
* Szybkie zamrażanie
* 2 szuflady do przechowywania mrożonek
* Szuflada szybkiego zamrażania
* 1 pojemnik na lód
Charakterystyka techniczna/Wymiary:
* Pojemność brutto/netto: 278 l/ 262 l
* Pojemność netto części chłodzącej: 200 l
* Pojemność netto części zamrażającej: 62 l
* Zużycie energii kWh/24 h: 0,77 kWh
* Zużycie energii kWh/rok: 281 kWh
* Zdolność zamrażania: 7,5 kg
* Czas przechowywania bez zasilania: 13 h
* Wymiary urządzenia (sz/w/g): 54/179,5/54,5 cm
Cena brutto: 5 510 zł