Przy świątecznym stole...

Jest taki czas, kiedy wszyscy chcemy gotować, piec i przygotowywać najlepsze potrawy, aby delektować się nimi przy rodzinnym stole. I jest taka marka, która może pomóc w realizacji tego planu – Unold.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Przy świątecznym stole...
fot. Unold, robot kuchenny (78525)
Przedstawiamy kilka wybranych produktów marki Unold, które koniecznie powinny znaleźć się w waszej kuchni!

Już chyba wszyscy wiedzą co sous vide oznacza i dlaczego jest taki popularny. Jednak jeszcze do niedawna mięso przyrządzone w torebce próżniowej i kontrolowanej temperaturze było dostępne tylko w restauracjach.

Teraz, miedzy innymi dzięki urządzeniu Unold, można w prosty sposób przygotować taką potrawę u siebie w kuchni. Jedyne czego potrzebujesz, to zapakować mięso/rybę czy warzywa w worek próżniowy a następnie włożyć do garnka, który ma kontrolowaną temperaturę dzięki urządzeniu sous vide 58905.

Urządzenie do sous vide
Urządzenie do sous vide (58905)

Dzięki temu, że przygotowujemy jedzenie w domu wiemy dokładnie co jemy, jakich składników używamy, więc nie ma nic lepszego nic przygotowany w domu świeży pachnący chleb.

Unold ma w swojej ofercie kilka modeli, a wszystkie same mieszają ciasto i wypiekają pieczywo. W automacie są już programy do różnego rodzaju chleba, a ty tylko decydujesz, jaki dziś upieczesz – pszenny, razowy, a może bezglutenowy?

Automat do pieczenia chleba Onyx
Automat do pieczenia chleba Onyx (8695)

Jednym z rodzajów posiłków, w przyrządzaniu których markę Unold można nazwać specjalistą są desery! Dla tych którzy nie mają piekarnika, ale marzą o przygotowaniu ciasta też mamy rozwiązanie.

Wypiekacz do ciast 48325 Unold to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na szybkie i wygodne przygotowywanie prostych ciast. Wystarczy wlać do niego zmiksowane wcześniej składniki ciasta, obrócić i piec w urządzeniu przez około 20 minut. Dzięki specjalnej powłoce, gotowe ciasto łatwo odchodzi od naczynia.

Wypiekacz do ciast
Wypiekacz do ciast (48325)

A żeby wszystkie składniki przygotować i zmiksować? Nic prostszego! Wystarczy wrzucić je do robota kuchennego 78525 Unold typu planetarnego. Duża szklana misa pomieści wszystkie potrzebne składniki, a duży wybór końcówek ułatwi przygotowanie każdego rodzaju masy - czy to na ciasto, czy inne potrawy.

A na deser najlepsze – domowe lody i wafle! I tu Unold jest liderem, na co dowodem jest szeroka oferta maszyn do lodów, które zbierają same dobre opinie wśród użytkowników. Modele różnią się pojemnością, wyświetlaczem, jednak wszystkie mają kompresor chłodzący z mrożeniem oraz akcesoria w zestawie.

Co najważniejsze -  w maszynie można przygotować także lody wegańskie, bez laktozy czy słodzone stewią - wszystko zależy od ciebie!

Automat do wyrobu lodów Schuhbeck
Automat do wyrobu lodów Schuhbeck (48818)

Zamiast w szklanych pojemnikach podaj swoje domowe lody w słodkim waflu - przygotujesz je z waflownicą 48315 Unold. Jest to niezwykle łatwe, po prostu przygotuj ciasto według przepisu z instrukcji obsługi, wlej je do formy i zamknij pokrywę. W tym urządzeniu można także przygotować wytrawne przekąski, jak na przykład spody do mini-tart.

Dla tych, którzy omijają desery z daleka proponujemy wypróbowanie zdrowych soków z naszej sokowirówki wolnoobrotowej 78255 Unold. Wolnoobrotowa oznacza więcej witamin, a do tego ok. 1 litra soku w pojemniku. W zestawie znajdziesz pojemnik na sok, pojemnik na miąższ, szczotkę czyszczącą.

Sokowirówka wolnoobrotowa
Sokowirówka wolnoobrotowa (78255)To tylko kilku pomocników do kuchni, wiele więcej możecie Państwo sprawdzić na

Unold logo