Zastawa do kolacji

Pięknie podana kolacja przy świecach – to coś, czym zaskoczysz ukochaną osobę i sprawisz jej największą przyjemność.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Zastawa do kolacji
Chcesz miło zaskoczyć ukochanego? Dobrym sposobem na sprawienie mu przyjemności będzie własnoręcznie przygotowana, romantyczna kolacja w blasku świec. „Przez żołądek do serca” – jak mówi stare powiedzenie. Potrawy to jednak nie wszystko, aby stworzyć niezapomniane wrażenie musisz zatroszczyć się również o elegancki wygląd stołu.
Smaczna kolacja i dobre wino to połowa sukcesu. O wyjątkowości tego wieczoru zadecyduje przede wszystkim romantyczna atmosfera, którą bez problemu wyczarujesz za pomocą przepięknej porcelany oraz kilku dekoracyjnych elementów, jakie w swojej ofercie ma marka Villa Italia.

Jeżeli masz ogród, wykorzystaj jego naturalną scenerię. Stół udekoruj wzorzystym obrusem, na którym postaw kremową zastawę z kolekcji Sakura marki Villa Italia. Różnobarwne rośliny z Twojego ogrodu będą pięknym tłem dla naczyń o oryginalnym kwiatowym fasonie. Do tej zastawy idealnie pasują kryształowe świeczniki Lyon oraz piękne smukłe kieliszki do wina z kolekcji Ourania.

Te z nas, które nie mają możliwości przygotowania kolacji na świeżym powietrzu, również   mogą pozytywnie zaskoczyć swojego ukochanego.  Wyjątkowo elegancką oprawę stworzysz dzięki  porcelanowej zastawie z kolekcji Plus Platin marki Villa Italia. Kolekcja wykonana jest z najwyższej jakości białej porcelany, wykończonej platynowym zdobieniem. Charakterystycznymi elementami, stanowiącymi o wyjątkowości tej kolekcji są nowoczesne i modne szerokie skrzydła talerzy, praktyczne, głębokie spodki pod filiżanki oraz unikalna stalowa rączka czajnika. Z bielą porcelany przepięknie będzie się komponować  barwny obrus, np. z kolekcji Smart Olive w jasnym odcieniu zieleni. Nie zapomnij o kieliszkach do wina. W ofercie marki Villa Italia masz do wyboru kilka niezwykłych kolekcji szkła kryształowego, utwardzanego tytanem. Do zastawy Plus Platin świetnie będą pasować kieliszki z nowej kolekcji Chiara, o wysmukłych, ciężkich nóżkach. Niepowtarzalny klimat romantycznej kolacji stworzy blask świec, które niezwykle gustownie będą wyglądać w kryształowych świecznikach z kolekcji Lyon.

Kolekcja Plus Platin marki Villa Italia – elegancka porcelanowa kolekcja, wykonana z białej porcelany dekorowanej platyną, na którą składa się zestaw do herbaty oraz zestaw obiadowy dla 12 osób.
Cena:
Zestaw obiadowy: 3 320 PLN
Zestaw do herbaty: 1800 PLN