Porcelana - trafiony prezent pod choinkę

Jak kupić trafiony prezent? Przede wszystkim należy kierować się gustem osoby obdarowywanej, a nie swoim własnym.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Porcelana - trafiony prezent pod choinkę
Często kupujemy to, co sami chcielibyśmy dostać, a to najprostsza droga do tego, żeby prezent przez nas kupiony trafił do piwnicy, na strych, albo w inne zapomniane miejsce. Słuchaj też uważnie swoich bliskich, bo oni sami mogą być źródłem inspiracji do pomysłów na prezent. Przyjaciółce stłukła się ulubiona filiżanka? Mama narzeka, że nie ma na czym elegancko podać ciasta? Villa Italia ma dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Zaprzyjaźnionej parze przyjaciół możesz podarować komplet dwóch kubeczków Butterfly z podstawkami na torebki od herbaty. Radosny wzór w motyle i kwiaty przywoła wspomnienia słonecznych, wakacyjnych dni i umili picie ulubionego trunku.

Jeżeli chcesz zaskoczyć rodzinę lub przyjaciół wyszukanym prezentem, podaruj im elegancką filiżankę z porcelany typu china np. z kolekcji Gloria marki Villa Italia. Piękna i delikatna porcelana zachwyci zarówno mamę, babcię, jak i siostrę. Dla przyjaciół, brata z żoną możesz wybrać komplet kieliszków z kolekcji Chloe marki Villa Italia. Kieliszki te wykonane są z najwyższej jakości szkła kryształowego i z pewnością przydadzą się na romantyczne kolacje we dwoje.

Święta to wyjątkowy czas. Takie same powinny być prezenty dla naszych bliskich. W bogatej ofercie produktów marki Villa Italia można znaleźć wiele ciekawych prezentowych propozycji.