Zmywarki Hotpoint-Ariston

  • 1

Najnowsze zmywarki marki Hotpoint-Ariston o pojemności aż 14 kompletów naczyń to prawdziwa rewolucja w zmywaniu. Oto świat innowacyjnych zmywarek Hotpoint-Ariston.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Zmywarki Hotpoint-Ariston

Jak jednorazowo zmyć aż 14 kompletów naczyń? 

Rozwiązania są dwa. Pierwsze to ręczne zmywanie, czyli prawdziwa szkoła przetrwania i żmudna praca przy zlewie. Drugim rozwiązaniem jest współpraca z inteligentną zmywarką Hotpoint-Ariston, dla której jednorazowe umycie aż do 14 kompletów brudnych naczyń nie jest problemem! Wystarczy ją tylko załadować i włączyć proces zmywania, a o resztę zatroszczy się urządzenie.
Nowe zmywarki Hotpoint-Ariston o szerokości 60 cm, których załadunek powiększony został aż o 2 komplety, pozwalają na umycie naprawdę dużych ilości nawet bardzo zabrudzonych naczyń. A zrobią to niezwykle cicho, przy poziomie głośności wynoszącym jedynie 41 dB/A przy opcji Good Night. Tak ciche urządzenie pracować może nawet w nocy, nie zakłócając snu naszego i całej rodziny. Dodatkowo, zmywarki te wyposażone są w dwa wyjątkowo ergonomiczne kosze, które ułatwiają załadunek i obieg wody w urządzeniu. Usprawnione zostały również silniki – optymalizujące warunki zmywania silniki Flexipower to aż o 160% więcej mocy w porównaniu do standardowych silników. A współpracujący z nimi New Sensor System sam dobiera optymalną temperaturę, długość cyklu, a także moc strumienia wody i ilość cykli płukania. Oznacza to nawet dziesięciokrotną różnicę w ciśnieniu wody dopasowaną do poziomu zabrudzenia naczyń. 


Różnorodność programów dla odmiennych potrzeb 

Zmywarki Hotpoint-Ariston to także potrójna klasa A oraz troska o najwyższą jakość produktów. Różnorodne programy dopasowane do odmiennych oczekiwań stworzone zostały z myślą o potrzebach użytkowników: 

- Program Ultra Intensive to najbardziej intensywny program na rynku. Większe ciśnienie wody i maksymalna temperatura zmywania sprawią, że z naczyń zniknie nawet najbardziej oporny brud i tłuszcz. 
- Program Codzienny 60’ jest idealny do umycia naczyń dla 4 osób oraz dużego i małego garnka. A to wszystko w zaledwie 60 minut. 
- Program Speed 25’ to najszybsze zmywanie wśród zmywarek. Będzie pomocny gdy naczynia muszą szybko zostać umyte, a nie ma ich wystarczająco dużo do pełnego załadunku. 

Zapomnijmy więc o trudach zmywania, współpracujmy ze zmywarką! 


Nowe zmywarki Hotpoint-Ariston o pojemności 14 kompletów naczyń obejmują zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy (z ukrytym i odkrytym panelem). 


Dostępne modele wolnostojące: 
LDF 12314 X - 2499 zł 
LDF 12314 - 2279 zł 
LFF 8214 X - 2279 zł 
LFF 8214 - 2059 zł

Dostępne modele do zabudowy: 
LFT 3214 HX - 2449 zł 
LFT 3204 HX - 2339 zł 
LFT 2294 A - 2119 zł 
LFZ 3384 A IX - 2339 zł 
LFZ 2274 A IX - 2119 zł