Akcja promocyjna Zelmer - Czas na zdrową odmianę

Zobacz na czym polega akcja promocyjna Zelmer - Czas na zdrową odmianę.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Akcja promocyjna Zelmer - Czas na zdrową odmianę

W czerwcu Zelmer rozpoczął nową promocję - „Czas na zdrową odmianę!”. Promocja zaczyna się w momencie szczególnym – początek lata to dla wielu osób czas, kiedy zaczynają starania o dobrą kondycję i zgrabną sylwetkę. Chcąc pomóc w codziennym dbaniu o świetną formę Zelmer proponuje zdrową odmianę dzięki korzystaniu ze swoich niezawodnych sprzętów.

 

Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 10.06 do 31.08.2013 roku kupić przynajmniej jedno z urządzeń objętych promocją* i zarejestrować się na stronie www.zdrowaodmiana.pl. 

 

Aż 1500 zarejestrowanych osób otrzyma nagrody gwarantowane: premie pieniężne w wysokości 100 zł na zakupy lub profesjonalne fartuchy kuchenne Zelmer oraz zestawy przypraw i sosów sałatkowych Knorr. W każdym tygodniu trwania promocji rozdajemy 25 premii pieniężnych i 100 nagród rzeczowych.

 

Każdy uczestnik promocji może również wziąć udział w towarzyszącym promocji konkursie Zelmer i wygrać pakiet „Zdrowa Odmiana”. Aby wziąć w nim udział należy wejść na stronę www.zdrowaodmiana.pl i napisać lub pokazać przy pomocy zdjęcia jak zdrowe odżywianie zmieniło Twoje życie. 

 

Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni pakietami „Zdrowa Odmiana”. Pakiet obejmuje zakupy w towarzystwie znanej i cenionej stylistki gwiazd, doradztwo dietetyka oraz wizytę w salonie, w którym najlepsi makijażyści, kosmetyczki i koloryści zadbają, aby zwyciężczynie wyglądały zniewalająco.

 

Warto również na bieżąco śledzić stronę promocji www.zdrowaodmiana.pl , na której w każdym tygodniu będą zamieszczane porady naszego dietetyka dotyczące zdrowego stylu życia i diety, a także przepisy na pyszne dania, z którymi dbanie o siebie stanie się przyjemnością.

 

Z niezawodnymi sprzętami Zelmer wszystko jest możliwe! Skorzystaj z okazji, poznaj ich możliwości i przejdź prawdziwą Zdrową Odmianę!

  


----> Redakcja poleca: 
urządzenie idealne na letnie upały i nie tylko:)


Sokowirówka JE1200.5 to urządzenie wyposażone w dodatkowe przystawki, dzięki czemu staje się on wielofunkcyjnym urządzeniem, przy pomocy którego szybko i łatwo przyrządzimy każdy posiłek.


Kubek miksujący pozwala na przyrządzanie koktajli, zupek dla dziecka, sosów czy deserów.
Zmieniając przystawkę otrzymujemy malakser, którego dwustronna tarcza ze stali szlachetnej służy do rozdrabniania i siekania – ułatwia przyrządzanie sałatek i surówek. Malakser wyposażony jest także w nóż wykonany ze stali szlachetnej, dzięki któremu łatwo pokroi każdy produkt. W skład zestawu wchodzi także młynek udarowy, który umożliwia szybkie i dokładne mielenie nie tylko kawy, ale także ziaren zbóż, przypraw czy orzechów.

 

* maszynki do mięsa, hand blendery, blendery stojące, sokowirówki i wyciskarki do soków, parowary, suszarki spożywcze, dzbanki filtrujące, grille elektryczne.


 Informacje prasowe