Torebki na żywność z suwakiem

  • 1

Torebki z suwakiem to sposób na zachowanie świeżości pokarmów we własnej lodówce, ale także na ich transportowanie w podróży, do szkoły lub do pracy.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Torebki na żywność z suwakiem
Na polski rynek właśnie wprowadzane są dwa nowe produkty do przechowywania żywności: Torebki śniadaniowe z suwakiem oraz Torebki na mrożonki z suwakiem marki Stella pack.

Torebki z suwakiem przeznaczone są do przechowania, transportowania, pakownia i zamrażania żywności. Szczelne zamknięcie pozwala zachować świeżość, witaminy i mikroelementy produktów, a także ich smak i zapach. Suwak gwarantuje szczelne zamknięcie, więc okruchy nie zabrudzą lodówki, torby czy plecaka. Dodatkowo poza torebkę nie wydostaną się charakterystyczne zapachy potraw. Dzięki suwakowi torebki zamykają się i otwierają znacznie łatwiej niż typowe bezsuwakowe woreczki strunowe, które trzeba często zwyczajnie szarpać, co zazwyczaj sprawia dużo kłopotu, zwłaszcza dzieciom. Torebki z suwakiem są wygodne i łatwe w użytkowaniu. Mogą być wielokrotnie zamykane i otwierane, a po użyciu myte w zmywarce do naczyń. Torebki są grube i wytrzymale. Nie uszkodzą się łatwo ani nie przerwą jak tradycyjne woreczki.

Torebki śniadaniowe z suwakiem kosztują 5,5 zł. W opakowaniu znajduje się 16 torebek o pojemności 1,5 litra oraz wymiarach 20 x 20 cm każda.

Dla fanów zamrażania żywności Stella Pack S.A. przygotowała większe od śniadaniowych Torebki na mrożonki z suwakiem. Zamrażanie żywności opóźnia psucie się produktów spożywczych zmniejszając aktywność enzymów oraz zapobiegając namnażaniu się mikroorganizmów. Zamrożenie w torebce Stella pack pozwala przechowywać żywność w domowej zamrażarce od 3 do 12 miesięcy bez pogorszenia ich jakości. Im niższa temperatura, tym dłuższa trwałość mrożonego produktu. W opakowaniu znajduje się 10 torebek o pojemności 3 litrów i wymiarach 27,5 x 30 cm. Cena opakowania to 5,5 zł.

Co bardzo przydatne, na każdej torebce znajduje się specjalne pole, na którym można napisać mazakiem lub zwykłym długopisem co znajduje się w woreczku i kiedy zostało zamrożone.

Torebki z suwakiem z pewnością znajdą także wiele dodatkowych zastosowań w gospodarstwie domowym. Świetnie nadają się do przechowywania puzzli, drobnych klocków, flamastrów, kredek, ale także biżuterii, dokumentów, śrubek czy innych drobiazgów.