Bombonierki na Walentynki

Dla zakochanych Wawel przygotował czekoladki w 3 limitowanych seriach. Kasztanki, Malaga i Tiki Taki oraz Czekoladki Koncertowe będą doskonałym prezentem dla ukochanej osoby.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Bombonierki na Walentynki
Święto Zakochanych popularnie nazywane Walentynkami obchodzimy 14 lutego. W tym dniu każdy obdarowuje najbliższą sercu osobę upominkami. Dla zakochanych Wawel przygotował czekoladki w 3 limitowanych seriach. Kasztanki, Malaga i Tiki Taki oraz Czekoladki Koncertowe będą doskonałym prezentem dla ukochanej osoby.

Tradycja obchodzenia Święta Zakochanych wywodzi się z XIV- wiecznej Anglii. W Polsce ten obyczaj obchodzony jest od kilkunastu lat i cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży. Nazwa walentynki pochodzi od imienia św. Walentego, który uznawany jest za patrona zakochanych. Jest to dzień, który sprzyja wyrażaniu uczuć zarówno tym, którzy są zakochani, jak i tym, którzy są nieśmiali i obawiają się je wyznać.

14 lutego obdarowujemy się drobnymi upominki, m.in. pluszakami, słodkościami, kartkami z wyznaniami miłosnymi. Na Dzień Zakochanych Wawel przygotował specjalną ofertę okazjonalną. Bombonierki Kasztanki, Malaga, Tiki Taki oraz Czekoladki Koncertowe zyskują specjalne okazjonalne nakładki z motywami nawiązującymi do tego święta.

Na opakowaniach pojawią się serduszka oraz róże. Na produktach dominować będzie kolor czerwony, który króluje w tym okresie. Polacy polubili Święto Zakochanych i często z tej okazji obdarowują swoich najbliższych czekoladkami.

Bombonierki na Walentynki - Kasztanki

Czekoladka deserowa z pysznym nadzieniem kakaowym z dodatkiem chrupiących wafli. Kasztanki niezmiennie od lat smakują tak samo, ciesząc się niesłabnącym uznaniem wśród smakoszy.

Bombonierki na Walentynki - Malaga

Malaga to idealne połączenie półpłynnego nadzienia kryjącego w sobie przepełnione słonecznym blaskiem rodzynki ze szlachetną czekoladą deserową.

Bombonierki na Walentynki - Tiki Taki

Tiki Taki to czekoladki z delikatnym dwuwarstwowym orzechowo-kokosowym nadzieniem, otulonym pyszną deserową czekoladą.

Bombonierki na Walentynki - Czekoladki Koncertowe

Nadziewane czekoladki deserowe o smaku: toffi, adwokat, pistacjowym, czekoladowy, wiśniowym i kakaowym z dodatkiem wafli.

Sugerowana cena detaliczna: 13,00 zł.