Słodkie prezenty na Dzień Babci i Dziadka oraz Walentynki

  • 1

Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz Dzień Świętego Walentego to dni szczególnie sprzyjające okazywaniu uczuć najbliższym osobom. Naszych bliskich z pewnością ucieszą słodkie upominki, przygotowane specjalnie na te okazje przez marki Goplana, Solidarność, Mella i Akuku!

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Słodkie prezenty na Dzień Babci i Dziadka oraz Walentynki
fot. Fotolia
Jednym ze sprawdzonych i skutecznych sposobów podziękowania najbliższym za ich obecność, miłość oraz wsparcie są słodkie upominki - czekoladki oraz bombonierki. Nie tylko pomagają wyrażać najskrytsze uczucia, ale także sprawiają wiele radości obdarowanym. W roli podarunków dla ukochanych Babć i Dziadków oraz Walentynek i Walentych doskonałe będą okazjonalne słodycze marek Goplana, Solidarność, Mella i Akuku!.

Na Dzień Babci i Dzień Dziadka idealnie sprawdzą się praliny L’Amour i Czekoladowe Tajemnice Solidarności, które specjalnie na te okazje zyskały piękną oprawę. Bombonierki z dedykacjami „Dla mojej Babci”, „Dla mojego Dziadka” sprawią, że obdarowani poczują się wyjątkowo.

Bombonierka Dla mojej Babci Bombonierka Dla mojego Dziadkaróże będą idealne dla naszej Walentynki lub Walentego.

Czekoladki z Klasą PistachioCzekoladki z Klasą ChocoChoco

Miłośnikom figurek w czekoladzie Goplana przypadną do gustu figurki o smaku truskawkowym. Słodkim sposobem okazania serdeczności będą praliny Złota Wiśnia, dostępne w wielu formatach opakowań m.in.: puszki w kształcie serc, sztabki, torebki i kartoniki.

Czekoladowe figurki o smaku truskawkowym

W ofercie z okazji Dnia Świętego Walentego nie zabrakło kultowych bombonierek: Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Czekoladki z Klasą Pistachio i Choco-Choco, L’Amour, Czekoladowe Tajemnice, Złote Czekoladowe Kreacje, pysznych galaretek Mella o smaku wiśniowym, a także słodkich żelków Akuku! Serduszka.