Czekamy na wasze świąteczne porady!

  • 5

Święta coraz bliżej, może jeszcze nie blisko, ale już w głowach powoli kształtują się pomysły na prezenty i świąteczne menu. Dzielcie się świątecznymi poradami - za najlepsze porady aż 200 dodatkowych wirtuali!

         
ocena: 5/5 głosów: 5
Czekamy na wasze świąteczne porady!
fot. Fotolia

Pomyśleliśmy, że trochę treningu przyda się nam wszystkim też w kuchni, a najlepiej w nim pomogą porady doświadczonych w świątecznym gotowaniu kucharek i kucharzy! Do czasu Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy was więc do dodawania świątecznych porad, które mogą się okazać przydatne w kuchni.

Macie więc może jakieś patenty, które ułatwiają wam świąteczne gotowanie i pieczenie? Może od pokoleń jesteście w posiadaniu niesamowitego sposobu na soczysty świąteczny schab? A może w nietypowy sposób dekorujecie bożonarodzeniowy stół albo macie nietypowy pomysł na zapewnienie przy nim idealnej świątecznej atmosfery? Pochwalcie się!

Chcesz się pochwalić - kliknij tutaj i dodaj poradę >>>

Porady nie muszą mieć zdjęć (w takich przypadkach dodamy je sami), jednak jeśli je posiadacie - dołączcie do porady - o wiele łatwiej zastosować ją w praktyce.

Jednak aby porada była jasna i czytelna dla tych, którzy chcą z niej skorzystać nie może być zbyt krótka ani pozostawiać zbyt dużo miejsca na domysły. Zadbajcie, aby miała zdanie wstępu i kilka wyczerpujących temat porady zdań. Idealna porada powinna mieć minimum 1500 znaków.

Porady dodawajcie do działu „Porady na Święta”. Każda zaakceptowana porada to 200 wirtuali. Zobacz zasady dodawania porad >>>

Zapewniamy też, że dodawanie porad świątecznych będzie działało prężnie i na bieżąco - będą miały pierwszeństwo. Wiemy, że nie zawsze tak było z poradami, ale jesteśmy nimi po prostu zasypywani.