Czekolada Danusia pełna miłości

  • 1

Sto lat temu majętny właściciel Fabryki Czekolady nadał nowej czekoladzie o niezwykłej recepturze nazwę Danusia...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Czekolada Danusia pełna miłości

Czy uczucie do Danusi można zamknąć w czekoladzie ?


Dawno, dawno temu… w pięknej krainie o malowniczych terenach nad Wisłą majętny właściciel Krakowskiej Fabryki Cukrów i Czekolady – Adam Piasecki, zakochał się bez pamięci w swojej - urzekającej urodą - pracownicy, Danusi. Chcąc dać jej dowód swojej bezgranicznej miłości, opracował oryginalną recepturę czekoladowego batonika. Oprócz wyjątkowego smaku, odzwierciadlającego nieskończoną siłę uczucia, nadał mu nazwę na cześć swojej ukochanej – Danusia. Umieszczając na opakowaniu jej portret, nie zostawił żadnych wątpliwości, że w słodkiej czekoladce, zamknął magię miłosnych uniesień i towarzyszących uczuciu emocji.

Czekoladowy owoc miłości

Danusia Classic - tradycyjnie niezmienna, romantyczna z natury i zawsze w dobrym stylu. Niepowtarzalna, cienka tabliczka szlachetnej deserowej czekolady z czekoladowo - orzechowym nadzieniem z subtelną nutą alkoholu. Od blisko 100 lat Danusia Classic zawdzięcza swój wyjątkowy charakter oryginalnemu, prawdziwie czekoladowemu smakowi, który gwarantuje niezmieniania od lat, tradycyjna receptura. Firma Wawel, przykładając ogromną wagę do jakości swoich wyrobów, starannie dba o walory smakowe Danusi, by delektowały się nią kolejne i kolejne pokolenia.

Poczuj miętę do… Danusi

Nie zapominając o tradycyjnych, dobrze znanych recepturach, Wawel stara się łączyć je z nowoczesnością. Doskonałym odzwierciedleniem budowania nowości na fundamencie tradycji, jest nowa wersja Danusi Classic. Limitowana seria tradycyjnej w smaku, prawdziwej czekolady z miętowym nadzieniem, zaspokoi potrzeby zwolenników czekoladowego orzeźwienia oraz poszukiwaczy nowości.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 1,40zł szt.