Czekolada do picia na patyku

  • 1

Chocosticks czyli prosty sposób na przygotowanie doskonałej pitnej czekolady - to niezwykły smakołyk dostępny w ofercie Chocolissimo.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Czekolada do picia na patyku
Chocosticks to czekoladowe sześciany, które umieszczone na poręcznym patyczku wymagają jedynie zanurzenia w filiżance gorącego mleka. Dostępne są w czterech smakach: klasycznej ciemnej czekolady, nieco łagodniejszej czekolady deserowej o smaku orzechowym, mlecznej, pomarańczowej z likierem Cointreau.

"Duże zainteresowanie z jakim spotykają się wśród klientów nasze propozycje, zachęca nas do poszukiwania nowych produktów – mówi Marcin Gadulski z Chocolissimo.pl – Polacy od pewnego czasu rozsmakowali się w wysokogatunkowych słodyczach i wciąż są ciekawi nowych smaków. Wierzę, że również tym razem uda nam się trafić w coraz bardziej wymagające gusta."

MM Brown, właściciel marek Chocolissimo oraz Chocotelegram jest jednym z najważniejszych dystrybutorów luksusowych słodyczy, które pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z całego świata. Rynkowy sukces firma zawdzięcza doskonałej współpracy z klientami korporacyjnymi oraz sprzedaży internetowej, która dotychczas nie była kojarzona z detaliczną sprzedażą słodyczy.