Czekoladziarnie - czekoladowe bary

  • 2

Jeżeli uwielbiasz czekoladę lub jest ci smutno odwiedź jeden z czekoladowych barów Chocoffee we Wrocławiu.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Czekoladziarnie - czekoladowe bary
Gdy dopada nas chandra warto zaopatrzyć się w czekoladowe przysmaki lub po prostu wybrać się do czekoladziarni. Czekoladowe bary Chocoffee to naprawdę wyjątkowe miejsca, które leczą wszelkie smutki i chandry. Można tam napić się gorącej czekolady, np. z likierem, imbirem albo miętą. Oczywiście nie jest to czekolada z proszku. Bajeczne i eleganckie praliny z pysznymi i oryginalnym nadzieniami, np. z chili czy z domieszką sera pleśniowego oraz cała masa innych czekoladowych smakołyków wprawia w zachwyt, rozpieszczając wszystkie zmysły.

Wszystkie czekoladowe cuda Chocoffee są zrobione ręcznie, z prawdziwej czekolady nie zawierającej typowych dla fabrycznej, masowej produkcji czekolady domieszek, takich jak utwardzane tłuszcze roślinne. Czekoladę Chocoffee robi się wyłącznie z miazgi i tłuszczu kakaowego oraz cukru a ręczne wykonanie pralinek, trufli czy oblewanych czekoladą owoców kandyzowanych Chocoffee sprawia, że smakują szczególnie i wyjątkowo.

Czekoladowe bary Chocoffee oferują doskonałej jakości nadziewane czekoladki - praliny, trufle, oblewane czekoladą owoce kandyzowane. Asortyment stale się poszerza, a mistrzowie wciąż poszukują nowych, interesujących smaków.

Sklep z czekoladkami łączy się z kawiarenką, gdzie obok czekoladek można skosztować doskonałej kawy, gęstej, gorącej czekolady podawanej z egzotycznymi przyprawami, dobrej herbaty parzonej w imbryku lub jednego z wielu sezonowych koktajli. Klubowe fotele, dobra muzyka i uśmiechnięta obsługa dopełniają czaru tego miejsca.

Czekoladowy Bar Chocoffee Wrocław, ul. Więzienna lub ul. Włodkowica