Ekologiczna oliwa z oliwek

Wychodząc naprzeciw ekologii, włoska marka Carapelli wprowadza na rynek prawdziwy owoc natury – oliwę z oliwek HOC.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Ekologiczna oliwa z oliwek
Przykładem produktu najwyższej klasy, pochodzącego z upraw ekologicznych jest oliwa z oliwek HOC, renomowanej włoskiej firmy Carapelli.

Carapelli znana jest z inwestowania w nowe pomysły i badania nad produktami. Tym razem, postawiła na zdrową, ekologiczną żywność. I po raz kolejny przeczucie nie zawiodło znawców włoskich smaków. Oliwa z oliwek HOC firmy Carapelli, to kwintesencja dobrego smaku i zdrowia. Oliwa wytworzona jest z oliwek, które rosły w naturalnych warunkach, niczym nie napędzane, nie przyspieszane i nie modyfikowane genetycznie. Oliwa HOC to całkowicie naturalny produkt. Oliwa posiada smak dojrzałych owoców z łagodnym pikantnym akcentem.

Oliwa z oliwek HOC jest polecana wszystkim pasjonatom zdrowego i smacznego jedzenia bez sztucznych składników. Dodatkowo kosztując oliwę HOC mamy świadomość, że w żaden sposób nie przyczyniamy się do degradacji środowiska naturalnego. Z taką myślą, każda potrawa skropiona kilkoma kroplami oliwy HOC będzie smakowała o niebo lepiej.
Wysokiej jakości produktu strzeże butelka wykonana ze specjalnego szkła AG, które sprzyja lepszemu przechowywaniu oliwy.

Litrowa oliwa z oliwek HOC firmy Carapelli kosztuje około 34 zł.