Ekologiczne produkty z dostawą do domu

Ekologiczne produkty prosto pod Twoje drzwi? Rusza sprzedaż produktów z BioBazaru z dostawą do domu!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Ekologiczne produkty z dostawą do domu

Od soboty 24 sierpnia 2013 rusza w ramach BioBazaru sprzedaż ekologicznych zakupów z dostawą do domu. BioBazar to jedyny bazar, gdzie żeby sprzedawać ekologiczne produkty należy posiadać certyfikat. Bazar w Norblinie, przy ul. Żelaznej 51/53 znalazł szeroką grupę odbiorców i od listopada 2010 roku działa nieprzerwanie w każdą sobotę od 8:00 do 16:00 bez względu na pory roku i aurę.

Organizatorzy i wystawcy BioBazaru wychodząc naprzeciw swoim klientom, którzy nie zawsze mogą dojechać na zakupy, od najbliższej soboty dają im możliwość robienia zakupów z dostawą do domu!

Zamysłem projektu jest dotarcie z zakupami od osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie dojechać na sobotnie zakupy na BioBazar, a nie chcą rezygnować z zakupów swoich ulubionych wystawców. Zamówić do domu można wszystkie produkty od wszystkich wystawców BioBazaru a więc: ryby, wędliny, mięso, drób, owoce i warzywa, przetwory, pieczywo, produkty garmażeryjne, wina, produkty portugalskie, greckie, kasze, ryże, kosmetyki, środki czystości i wiele innych.

Aby złożyć zamówienie należy zadzwonić pod nr 22 620 09 18 lub napisać maila pod adres zamowienia@biobazar.com.pl

Dla pierwszych klientów przewidziane są nagrody – musuję wino CAVA oczywiście w jakości eko.