Farba do kuchni

  • 1

Dekoral Professional Nanotech Impuls zaleca się do stosowania na powierzchniach ścian i sufitów w miejscach takich jak kuchnia.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Farba do kuchni
Farba emulsyjna do wnętrz Nanotech Impuls marki Dekoral Professional to absolutna nowość na rynku produktów przeznaczonych dla fachowych wykonawców. Ten innowacyjny, oparty na nanotechnologii produkt posiada niezwykłą właściwość neutralizowania niepożądanych zapachów. Wkrótce Nanotech Impuls może okazać się największym wyzwaniem dla tradycyjnych odświeżaczy powietrza.

Wnętrza pokryte farbą Nanotech Impuls zyskują jedyną w swoim rodzaju właściwość neutralizacji nieprzyjemnych zapachów nadając otoczeniu naturalną, najmilszą zmysłom świeżość. W odróżnieniu od tradycyjnych neutralizatorów i odświeżaczy farba ta nie wydziela żadnych substancji zapachowych. Ponadto Dekoral Professional Nanotech Impuls działa bez przerwy - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez całe lata!
Jaka farba do kuchni?

Dekoral Professional Nanotech Impuls zaleca się do stosowania na powierzchniach ścian i sufitów w miejscach szczególnie narażonych na działanie nieprzyjemnych zapachów, brudu i przebarwień. W kuchni produkt ten z pewnością okaże się nieoceniony jako czynnik wspomagający działanie wentylacji, przeciwdziałający osadzaniu się dymu i innych substancji na powierzchniach ścian i sufitu. Kuchnia zacznie się prezentować niezwykle świeżo i schludnie o każdej porze dnia i nocy, gdy pomaluje się ją farbą Nanotech Impuls.

Poza właściwościami neutralizującymi nieprzyjemną woń Nanotech Impuls jest szczególnie odporna na szorowanie. Dzięki temu konserwacja kuchni będzie niezwykle łatwa i efektywna. Dodatkowo emulsja jest produktem naturalnym i ekologicznym, nie zawierającym rozpuszczalników i plastyfikatorów.

Dekoral Nanotech Impuls jest preparatem niezwykle wydajnym (do 7m2/l), łatwym w aplikacji i nie powodującym powstawania zacieków. Można ją nakładać przy pomocy pędzla, wałka i pistoletu natryskowego. Dostępna jest w kolorze białym oraz w pastelowej gamie kolorów uzyskiwanych w komputerowym systemie kolorowania Color System.

Cena netto: ok. 120 zł (opakowanie o pojemności 5l)
Producent: PPG Industries