Aloesowe rękawice do zmywania

  • 1

Aloesowe rękawice Stella pack to ochrona i pielęgnacja dłoni w jednym.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Aloesowe rękawice do zmywania
Dzięki zastosowaniu aloesu dodatkowo nawilżają dłonie podczas prac domowych. Nowe rękawice doskonale nadają się do zmywania, sprzątania, prac ogrodowych oraz pielęgnacji zwierząt. Są miękkie i wytrzymałe, a dodatkowo mają przyjemny zapach.

Rękawice dostępne są w trzech rozmiarach S, M i L. Na odwrocie opakowania znajduje się praktyczna miarka, do której przykładając dłoń, można łatwo sprawdzić, jaki rozmiar jest dla nas najbardziej odpowiedni. Dodatkowo aloesowe rękawice posiadają rolowany brzeg (tzw. rant), ułatwiający zakładanie i zdejmowanie rękawic. Rękawice są odpowiednio długie, elastyczne i bardzo wytrzymałe. Specjalne tłoczenia zapewniają optymalne dopasowanie do dłoni, dobre czucie i chwytność.

Rękawice produkowane są w oparciu o opatentowaną w Stanach Zjednoczonych technologię. Wykonane są z najwyższej jakości lateksu kauczuku naturalnego oraz wyjątkowo miękkiej bawełnianej wyściółki z dodatkiem aloesu wewnątrz rękawicy. Zapobiega to poceniu się dłoni i zabezpiecza dłonie przez nieprzyjemnym zapachem gumy.

Aloes jest stosowany od wieków ze względu na swoje łagodzące, tonizujące i nawilżające właściwości. Słynie z działania przeciwbakteryjnego i przeciwgrzybicznego.

Rekomendowana cena detaliczna to zaledwie 6 zł za parę rękawic. Rękawice można kupić w dobrych sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym www.sklep.stella.com.pl.