Filiżanka prezentem na każdą okazję

Piękna, porcelanowa filiżanka to doskonały prezent na różne okazje. Filiżanka marki Villa Italia to również prezent pełen niezwykłego smaku i uroczej elegancji.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Filiżanka prezentem na każdą okazję
Kolejne urodziny, imieniny, parapetówki, spotkania po latach... Dobre pomysły  na oryginalne prezenty przychodzą coraz trudniej. Porcelanowa filiżanka jest atrakcyjną alternatywą zarówno dla obdarowujących i obdarowanych.

Filiżanka jest wdzięcznym pomysłem na upominek na każdą okazję, taką jak urodziny, imieniny czy spotkanie po latach. W salonach firmowych z porcelaną Villa Italia każdy na pewno znajdziesz pomysł na prezent. Osobom o romantycznym usposobieniu możesz podarować filiżankę z klasycznym motywem różyczek na kremowym tle z kolekcji Romantic Roses. Ceniącym oryginalne kształty na pewno spodoba się pełna gracji ceramika Sakura, w zdecydowanym kremowym odcieniu i charakterystycznym kwiatowym fasonie. Z kolei dla tych, którym podobają się nowoczesne rozwiązania, dobrym prezentem będzie filiżanka z kolekcji Alato w bardzo nowatorskiej formie w połączeniu z pastelowymi kolorami.   

Kolekcja Romantic Roses marki Villa Italia – kolekcja dodatków stołowych wykonana z najwyższej jakości porcelany typu bone china. Ozdobiona klasycznym wzorem w różyczki w pięknym, mlecznym odcieniu.
Filiżanka ze spodkiem i czajniczek: 99,00 zł
Filiżanka ze spodkiem i talerz deserowy: 74,00 zł

Kolekcja Sakura marki Villa Italia – pełna gracji ceramika wyróżnia się zdecydowanym  kremowym odcieniem                       i charakterystycznym kwiatowym fasonem.
Filiżanka ze spodkiem do herbaty: 29,00 zł
Filiżanka ze spodkiem do kawy: 22,00 zł
Talerz deserowy –  15,00 zł

Kolekcja Alato – ceramika w bardzo nowoczesnej i oryginalnej formie w połączeniu z modnymi, pastelowymi kolorami.
Kubek: 12,00 zł.
Filiżanka ze spodkiem do herbaty: 22,00 zł.