Krople nasercowe z Apteczki Babuni

  • 2

Krople nasercowe z linii Apteczka Babuni właśnie zostały opatrzone logo Siła Serca i są polecane przez Fundację jako produkt bezpieczny i skuteczny.

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Krople nasercowe z Apteczki Babuni
W staraniach o utrzymanie właściwej kondycji serca okażą się pomocne Krople nasercowe wchodzące w skład serii Apteczka Babuni firmy Farmina, krakowskiego producenta leków o stuletniej tradycji. Krople te maja lekko uspokajające działanie oraz zwiększają siłę mięśnia sercowego a do tego są dostępne w aptekach bez recepty. Tajemnicą skuteczności Kropli nasercowych Farminy jest dobór naturalnych składników o niezwykłych właściwościach. Krople zawierają w swoim składzie nalewki z konwalii majowej, głogu dwuszyjkowego i kozłka lekarskiego (czyli tzw. walerianę) - które medycyna zna i stosuje z powodzeniem od wieków. Nalewka z konwalii działa uspokajająco, ma tonizujący, zwiększający siłę skurczu wpływ na serce. Jest korzystna w niewydolności i zaburzeniach rytmu serca.Z kolei właściwości głogu dwuszyjkowego wpływają rozkurczająco na naczynia wieńcowe serca, zwiększając przepływ krwi doprowadzającej większe ilości tlenu do mięśnia sercowego i powiększając jego wydolność. Kozłek natomiast stosowany jest ze względu na jego uspokajające działanie.
Krople nasercowe firmy Farmina, oprócz wywierania zbawiennego wpływu na nasz najważniejszy, wiecznie zapracowany mięsień, weszły także w skład projektu Siła Serca, realizowanego w założonej przez prof. Zbigniewa Religę Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii. Skutkuje to współpracą w zakresie wspierania rozwoju polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzania do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca. Fundacja za główne kierunki działania obrała sobie badania nad protezami serca, zastawek, badania z dziedziny biocybernetyki oraz nowoczesnej biotechnologii. Stosując Krople nasercowe firmy Farmina, nie tylko poprawiasz kondycję własnego organizmu, lecz także przyczyniasz się do zrobienia kolejnego kroku w stronę realizacji szczytnego celu fundacji – zbudowania Polskiego Sztucznego Serca. Wprowadzony w życie przez fundację program Siła Serca został stworzony z myślą o możliwości zakupienia takich produktów, które, dzięki zawartym w nich składnikom, przyczyniają się do utrzymania naszych serc w należytej formie. Do produktów tych zaliczają się także krople nasercowe firmy Farmina, które swoje życiodajne moce zawdzięczają samym naturalnym komponentom. Mając na uwadze dobro naszego napędzającego cały organizm do życia organu, nie można lekceważyć przekazywanej z pokolenia na pokolenie wiedzy na temat dobroczynnych właściwości ziół. Zaufajmy testowanym przez tysiące lat sposobom, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Nasze serce odwdzięczy się nam najpiękniejszym darem – długim, zdrowym życiem.