Fronty meblowe do kuchni

Fronty meblowe to prosty, aczkolwiek niedoceniany sposób na zmianę aranżacji każdej kuchni. Szybkość oraz prostota montażu sprawia, że w mgnieniu oka możemy odmienić nasze wnętrze.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Fronty meblowe do kuchni
Aby odświeżyć lub zmienić styl naszej kuchni, nie trzeba kupować nowych mebli. Czasem, żeby osiągnąć wymarzony efekt, wystarczy wymienić same fronty. Coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg, ponieważ jest to rozwiązanie znacznie tańsze i prostsze od kupienia nowego zestawu mebli. Dodatkowo, montaż można wykonać samodzielnie, nie poświęcając na niego dużej ilości czasu. Mnogość wzorów oferowanych pod marką Classen, pozwoli każdemu na odpowiedni dobór właściwych frontów meblowych.
Bogactwo zastosowań

Wszystkie fronty meblowe marki Classen wykonane są ze starannie dobranych, najwyższej jakości materiałów. Dominuje drewno sosnowe, ale w ofercie firmy znajdziemy także fronty z płyty pilśniowej MDF w kolorystyce buku. Każdy front marki Classen można z powodzeniem zamontować w dowolnym pomieszczeniu.

Wybierając odpowiednie fronty, należy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale przede wszystkim na funkcjonalność np. przepustowość powietrza. Umożliwia to lepszy dobór frontów do pomieszczenia, w którym zostaną zamontowane.

W kuchni dobrym rozwiązaniem będą z pewnością kasetonowe fronty sosnowe. Jednolita, prosta konstrukcja ułatwia czyszczenie, a także zatrzymuje spożywcze zapachy wewnątrz mebli.

Ażurowe i diagonalne fronty najlepiej spełnią swoją rolę w meblach, których zawartość potrzebuje stałego dopływu powietrza. Kuchenne biblioteczki pełne starych książek dzięki tym frontom będą miały zapewnioną cyrkulację powietrza. Pozwoli to uniknąć zawilgocenia i sprawi, że rzeczy będą „oddychać”.
Ścięte na miarę

Dodatkowym atutem frontów Classen jest możliwość ich zastosowania we wszystkich rodzajach mebli. Możemy wymienić front w zwykłej prostokątnej szafce, jak również w meblach o niestandardowych kształtach. Nadanie nowego wyglądu meblom w kuchni na poddaszu nie jest już problemem. Sosnowe fronty panelowe Classen, można przycinać na dowolnej wysokości, także pod kątem, a po zamontowaniu dodać do nich listwę wykończeniową lub uchwyt.

Fronty meblowe marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w marketach i sklepach budowlanych na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach: www.classen.pl.

Fronty meblowe ażurowe lakierowane Classen - cena: 128 zł / m2
Fronty meblowe ażurowe MDF okleinowe Classen - cena: 121 zł / m2
Fronty meblowe ażurowe sosnowe Classen - cena: 84 zł / m2
Fronty meblowe sidingowe sosnowe Classen - cena: 109 zł / m2
Fronty meblowe panelowe sosnowe Classen - cena: 90 zł / m2
Fronty meblowe kasetonowe sosnowe Classen - cena: 116 zł / m2