Tradycja Jakości – naczynia emaliowane FNE Silesia Rybnik

  • 1

Naczynia emaliowane FNE Silesia Rybnik to jakość sama w sobie. Trwałość, dostępność w szerokiej palecie kolorystycznej oraz estetyka wykonania sprawiają, że to właśnie one bardzo często trafiają do naszych kuchni. Co decyduje o ich popularności? Przeczytajcie!

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Tradycja Jakości – naczynia emaliowane FNE Silesia Rybnik
Fabryka Naczyń Emaliowanych Silesia Rybnik to marka powstała w Polsce, rozpoznawalna na krajowym i zagranicznych rynkach. Charakteryzuje ją bogata tradycja i doświadczenie w wytwarzaniu naczyń emaliowanych. Jej historia sięga 1753 roku i od początku istnienia związana jest z Polską - Silesia oznacza Śląsk a Rybnik to miasto, w którym fabryka ma swoją siedzibę.

garnek naczynie żaroodporne

Naczynia emaliowane są nierozerwalnie związane z tradycją polskiej kuchni, a wieloletnia obecność w naszych domach jest najlepszym świadectwem ich jakości i niezawodności. Rewitalizacja Fabryki przeprowadzona w początkach XXI wieku, zaowocowała nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które z pewnością ułatwią kuchenne wyzwania. Sposób doboru szkliw emalierskich opiera się na znanych od lat recepturach, a znajomość technik emalierskich skutkuje trwałością i znakomitą kolorystyką naczyń. Specjalnie wyselekcjonowana stal i najlepsza emalia połączone z wieloletnią praktyką i pasją tworzenia są gwarancją, że nasze naczynia są wytrzymałe i estetycznie wykonane.

garnek w kwiatki patelnia

Prostota i wysoka jakość naczyń oferowanych za dobrą cenę to cechy marki FNE Silesia Rybnik, dzięki którym stały się one ulubionymi naczyniami wielu gospodyń w Polsce. Nasze naczynia są ozdobione kolorami i dekoracjami, które pasują do każdej kuchni. Dzięki emaliowanym produktom Fabryki Naczyń Emaliowanych Silesia Rybnik wykonywanie codziennych, żmudnych prac kuchennych staje się łatwe i przyjemne.

Wszystko to dzięki ludziom pełnych pasji i miłości do kreowania rzeczy niezwykle zwykłych. W ofercie FNE Silesia Rybnik można znaleźć garnki, czajniki, rondle, brytfanny, narzędzia kuchenne i wiele innych.

Nasze produkty:

przystosowane są na wszystkie rodzaje kuchenek: elektryczną, gazową, ceramiczną i indukcyjną,
można myć w zmywarkach,
przyjazne dla dzieci i bezpieczne dla zdrowia, są wolne od szkodliwych substancji,
antyalergiczne i ekologiczne,
są łatwe w utrzymaniu czystości,
nadają się do przechowywania żywności,
długo utrzymują ciepło.

Informacje prasowe