Frytki - ziemniaczana nowość

Mimo trwających od lat sporów na temat, kto wymyślił frytki (a byli to podobno Belgowie) nic nie przeszkadza nam cieszyć się ich smakiem.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Frytki - ziemniaczana nowość
Dla wszystkich wielbicieli tej postaci ziemniaka sklepy Eko wprowadziły Fytki Frozzy.

Frytki dla wszystkich

Chrupiące i smakowite, łatwe w przygotowaniu, frytki na dobre zadomowiły się na naszych stołach. Mamy do wyboru tak wiele rodzajów frytek krótkich, długich, cieniutkich i grubych, prostych i karbowanych, że każdy znajdzie wśród nich ten ulubiony.

Frytki Frozzy

Nowością w sklepach Eko są Frytki Frozzy dostępne w wersji prostej lub karbowanej. Frytki Frozzy wyprodukowane są ze świeżych, całych ziemniaków na bazie wysokiej jakości oleju roślinnego. Przygotowane ze specjalnych odmian ziemniaków nie wchłaniają dużych ilości tłuszczu, przez co są smaczniejsze i mniej ciężkostrawne. Ziemniaki przeznaczone na frytki Frozzy są zbierane i poddawane obróbce pod ścisłą kontrolą, dzięki temu zachowują większość wartości odżywczych. Ziemniaki są źródłem węglowodanów złożonych dostarczających energię i zapewniających długotrwałe uczucie sytości. Bogate w błonnik oczyszczający układ pokarmowy z toksyn oraz potas i magnez wzmacniają serce i układ nerwowy, żelazo w nich zawarte jest niezbędne do produkcji krwi a mangan i miedź uczestniczą w wielu procesach fizjologicznych. Ziemniaki zaopatrują organizm również w witaminę C, która poprawia odporność. Ponadto zawartość witamin B1, B2, B3, B6 wpływa na ładną skórę, włosy i paznokcie.

Frytki dla młodszych i starszych

Frytki Frozzy najbardziej cenimy jednak za smak i szybkość przygotowania. Zarówno proste jak i karbowane, chrupiące frytki Frozzy to znakomity pomysł na przyrządzenie prostego i pysznego dania, ulubionego szczególnie przez młodszą część smakoszy. Najczęściej podawane są jako przekąska z dodatkiem soli, ketchupu lub majonezowych sosów, ale świetne sprawdzą się również jako zamiennik dla kaszy czy ziemniaków w daniach obiadowych, zwłaszcza teraz, wiosną, gdy coraz trudniej o smaczne ziemniaki, a na młode musimy jeszcze poczekać.

Produkt: Frytki Frozzy

Dostępne rodzaje: proste; karbowane
Cena odpowiednio: 4,79 zł; 4,99 zł
Waga: 750 g.