Gotowanie z Michelem Moran

Galeria Mokotów zaprasza na pierwsze spotkanie Akademii Kulinarnej. Warsztaty poprowadzi Michel Moran.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Gotowanie z Michelem Moran
fot. Informacje prasowe
Aleja Smaków, wyjątkowe miejsce na drugim piętrze Galerii Mokotów z bogatą ofertą kilkunastu restauracji, zaprasza na Smaczne Wtorki i Soboty! W ramach wyjątkowych rodzinnych atrakcji, proponowanych cyklicznie klientom, w najbliższą sobotę odbędzie się „Gotowanie z Michelem Moran”.

16 listopada Galerię Mokotów odwiedzi maestro smaku - Michel Moran będący Ambasadorem Alei Smaków. Michel Moran - wielki pasjonat kulinariów, a przede wszystkim znakomity kucharz znany jest wszystkim jako juror programu "MasterChef". Tym razem rozpocznie Akademię Kulinarną w Galerii Mokotów, gdzie będzie cyklicznie gotował z publicznością.

    
W programie pierwszego spotkania pokaz kulinarny i degustacja wyjątkowych potraw polskiej kuchni z inspiracjami ze świata. Michel Moran podzieli się swoimi doświadczeniami, przyrządzając na oczach klientów na przekąskę - tatar z czerwonego tuńczyka w sosie gruszkowym, jako danie główne - pierś z kaczki pieczoną w glazurze z przypraw i klementynki, a na deser - kremowe bavarois z mango i marakują. Goście będą mieli również wyjątkową okazję skosztowania przysmaków mistrza kuchni.

Niepowtarzalny muzyczny klimat zapewni Beata Dobosz, uczestniczka programu "The Voice od Poland".

W trakcie spotkania odbędą się konkursy, gdzie do wygrania będzie książka Michela Moran „Moje Smaki” oraz bony zakupowe, których fundatorem jest firma jubilerska „Aren'Art Forever”.

Przyjdź i odkryj tajemnice kuchni z Michelem Moran! Zapraszamy już w sobotę o godz. 14.00!

Informacje prasowe