Prowadzisz bloga kulinarnego? Czekamy na Ciebie!

  • 4

Gotowanie jest Twoją pasją, którą uwielbiasz dzielić się z innymi? Eksperymentujesz, testujesz, smakujesz, łączysz to, co wydaje się niemożliwe do połączenia i w efekcie zachwycasz tym gości? Zgłoś się do nas i zostań Blogerem Tygodnia!

         
ocena: 5/5 głosów: 9
Prowadzisz bloga kulinarnego? Czekamy na Ciebie!
fot. fotolia
Bloger Tygodnia to cykl, w którym rozmawiamy z interesującymi ludźmi zakochanymi w sztuce kulinarnej! Jesteś aktywny w blogosferze? Dzielisz się przepisami, opisujesz ciekawostki, doradzasz innym? W takim razie serdecznie zapraszamy Cię do udziału w naszym cyklu!

Wiemy, że wielu z Was poza aktywnością w serwisie poświęca czas na prowadzenie bloga - wszystkich tych, którzy dotychczas nie mieli okazji wziąć udziału w naszym cyklu zachęcamy do przesyłania zgłoszeń!

Kto może wziąć udział?
Absolutnie wszyscy! Nie musisz być starym "blogowym wyjadaczem", aby zostać Blogerem Tygodnia. Prowadzisz bloga od kilku miesięcy ale uważasz, że warto zaprezentować go szerszej publiczności? Napisz! Nie interesuje nas, czy masz 14 czy 55 lat - liczy się Twoja pasja i miłość do gotowania! Czekamy na Ciebie!  

Jak to zrobić?
Prześlijcie wiadomość prywatną do użytkownika Marika- lub na skrzynkę redakcyjną z potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w cyklu. Pamiętajcie, aby w wiadomości podać swój adres e-mail! W krótkim czasie otrzymacie informację zwrotną wraz z instrukcją o dalszym przebiegu Waszego zgłoszenia.

Dlaczego warto?
Bloger Tygodnia to nie tylko świetna przygoda i możliwość zaprezentowania się innym pasjonatom kulinariów - jeśli posiadacie konto na Gotujmy.pl, udzielając wywiadu otrzymujecie od nas 500 wirtuali, które możecie wymieniać na wybrane przez siebie nagrody z katalogu!

 
                            Chcę zostać Blogerem Tygodnia!