Hawajska herbata

  • 2

„Czas na Herbatę” przedstawia hawajski pomysł na towarzyskie lato. Herbata „Hawajskie Delicje” z herbaciarni Czas na Herbatę to czarna herbata z kawałeczkami papai i ananasa.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Hawajska herbata
Hawajskie Delicje to czarna herbata o letnim, tropikalnym smaku. Zawiera kawałeczki ananasa i papai, które łącząc się z delikatnym smakiem nektaryny tworzą prawdziwie hawajską kompozycję smakową. Zawarte w niej kawałki owoców warto oddzielić po zaparzeniu od fusów. Można ją podawać tradycyjnie albo z lodem jako letni napój orzeźwiający, lub dodać do ponczu jako herbacianą bazę nadającą owocowego, letniego smaku.

Herbata Hawajskie Delicje może być inspiracją do zorganizowania hawajskiej imprezy. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka hawajskich gadżetów, takich jak parasolki do drinków i hawajskie naszyjniki z kolorowych, wyciętych z materiału lub bibuły kwiatów. Możesz także poprosić gości o odpowiednie stroje np. hawajskie koszule w kwiatki i klapki. Taka letnia hawajska impreza na pewno pozostanie na długo w pamięci wszystkich przyjaciół i gości.

Sklepy i stoiska „Czas na herbatę”
cena: 7,10 PLN – 50 g