Herbata w salonach Villa Italia

W salonach firmowych Villa Italia miłośnicy herbaty mogą kupić nową, ekskluzywną cejlońską herbatę marki Mlesna.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Herbata w salonach Villa Italia
Herbata jest dostępna w kilkunastu rodzajach. Oryginalnie pakowana stanowi doskonały dodatek do porcelanowych filiżanek i kubeczków Villa Italia.

Herbata w salonach Villa Italia - moc zaklęta w liściach


Sekret herbacianego naparu tkwi w jego liściach. Odpowiednio zbierane, suszone i pakowane umożliwiają zaparzenie idelnej filiżanki herbaty, która koi wszystkie zmysły. Herbata jest produktem bardzo delikatnym – z łatwością chłonie wilgoć i zapachy z otoczenia, dlatego tak ważne jest, aby była pakowana w miejscu produkcji – to daje gwarancję niezwykłego aromatu i zachowania wszystkich walorów smakowych. Herbaty marki Mlesna spełniają te wymagania. Zbierane w różnych częściach Cejlonu, starannie wyselekcjonowane, mają wyjątkowy, pełny smak i aromat. Oprócz klasycznych odmian takich jak Earl Grey czy English Breakfast pod marką Mlesna można również nabyć herbaty rzadko w Polsce spotykane m.in. Victorian Blend, Uva Seasonal czy Dimbula. Wszystkie herbaty są oryginalnie pakowane – w delikatne koszyczki z maty kokosowej, ręcznie malowane drewniane pudełka lub eleganckie metalowe puszki. Herbaty marki Mlesna są dostępne wyłącznie w salonach firmowych marki Villa Italia.

Herbata w salonach Villa Italia - pachnące upominki


Miłośnicy herbaty wiedzą, że najlepiej smakuje odpowiednio zaparzona i podana w delikatnych porcelanowych filiżankach. W ofercie marki Villa Italia znaleźć można wiele pięknych przedmiotów, które umożliwią prawidłowe zaparzenie i odpowiednie podanie herbacianej ambrozji. Porcelanowe filiżanki, kubki z zaprzaczem czy czajniczki z filiżanką w parze z ekskluzywną herbatą to idealny pomysł na prezent. W salonach marki Villa Italia można znaleźć gotowe propozycje herbaciano-porcelanowych zestawów, można też stworzyć swoją własną, niepowtarzalną kompozycję i sprawić przyjemność sobie lub swoim bliskim.

Dossier herbat marki Mlesna

Earl Grey – ekskluzywna herbata w staroangielskim stylu o charakterystycznym aromacie bergamotki. Sprzedawana
w metalowych puszkach po 100g
Cena: 26 PLN

English Breakfast – klasyczna, starannie wyselekcjonowana mieszanka herbat Dimbula i Nuwaraelyia, idealna
do śniadania. Sprzedawana w puszkach po 100g.
Cena: 23 PLN

Victorian Blend – specjalna mieszanka herbaty z prowincji Nuwaraelyia z gatunku Orange Pekoe. Delikatna
i wykwintna w smaku. Sprzedawana w puszkach po 100g.
Cena: 23 PLN

Uva Seasonal - herbata z dystryktu Uva, zbierana wyłącznie w lipcu, kiedy suchy i zimny wiatr obniża wilgotność herbacianych liści. Powoduje to koncentrację aromatycznych składników decydujących o wyjątkowościuzyskiwanego napoju - mocnego i ożywczego. Sprzedawana w ozdobnych, ręcznie malowanych pudełkach po 200g.
Cena: 36 PLN

Dimbula – zbierana przy suchej i chłodnej pogodzie. Aromatyczny "jasny" napój świetnie smakuje o każdej porze zwłaszcza z odrobiną mleka. Sprzedawana w koszyczkach z maty kokosowej po 100g.
Cena: 17 PLN