Herbaty na garden party

Organizujesz spotkanie towarzyskie, letnie garden party lub po prostu babską imprezę? Zaskocz towarzystwo serwując bajeczne, orzeźwiające drinki na bazie herbaty i likieru...

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Herbaty na garden party
Lato to doskonała pora na organizowanie spotkań towarzyskich i wszelakich imprez. Mamy nieco więcej czasu, dni są długie i co najważniejsze cudowna pogoda pozwala na organizowanie imprez w plenerze. Chcąc urozmaicić weekendowy, letni, ciepły wieczór zorganizuj garden party.

Menu takiej imprezy to więcej niż połowa sukcesu. Jako lekkie przekąski możesz podać pokrojone w paseczki warzywa z dipami w różnych smakach. Danie główne to potrawy z grilla. Grill jest doskonały, ponieważ daje wiele możliwości przygotowania prostych, ale bardzo smacznych dań: skrzydełka kurczaka, karkówka, pieczona ryba lub grillowane kiełbaski.

Bardzo istotną częścią imprezowego menu są oczywiście napoje i drinki. Męska część gości gillowego garden party nie obędzie się bez piwa, ale jeżeli chcesz zaskoczyć damska część towarzystwa podaj lekkie drinki przyrządzone na bazie likieru i herbaty. Są proste w przygotowaniu, oryginalne i nieco egzotyczne, świetnie smakują i prezentują się naprawdę imponująco. Oto przepisy na drinki, których podstawa są herbaty pochodzące z herbaciarni „Czas na Herbatę” oraz likiery owocowe. Do przygotowania drinków będą potrzebne likiery żurawinowy i cytrynowy, dodatki oraz herbaty „Czas na Herbatę”. Herbata „Miętowo-cytrynowa” to naturalna czarna herbata z dodatkiem kawałków cytryny, o cytrynowo-miętowym smaku i aromacie. Herbata „Żurawinowo-kaktrusowa” – to naturalna czarna herbata z dodatkiem owoców żurawiny i aromatu kaktusowego, łączących się w orzeźwiającym żurawinowo-kaktusowym smaku.

Podając herbaciane drinki na pewno zaimponujesz gościom pomysłowością i wykonaniem. Przyozdobione miętą napoje wyglądają apetycznie i wyjątkowo świeżo. Doskonały efekt daje także zamrożenie listków mięty lub kawałeczków cytryny w kostkach lodu, nie ma w tym nic trudnego a dzięki temu drinki będą wyglądały naprawdę wyjątkowo.

Herbata „Miętowo-cytrynowa” „Czas na Herbatę” to naturalna czarna herbata z dodatkiem kawałków cytryny. Herbata ma delikatny miętowy aromat i cytrynowy smak, doskonale sprawdza się jako mrożony napój orzeźwiający lub dodatek do kobiecych drinków.

Sklepy i stoiska „Czas na herbatę”  - cena: ok. 7 PLN – 50 g

Herbata „Żurawinowo-kaktusowa” „Czas na Herbatę – to naturalna czarna herbata z dodatkiem owoców żurawiny i aromatu kaktusowego, łączących się w orzeźwiającym żurawinowo-kaktusowym smaku. Podana z lodem świetnie sprawdza się jako lekki napój orzeźwiający na lato lub dodatek do kobiecych drinków.

Sklepy i stoiska „Czas na herbatę”  - cena: ok. 8 PLN – 50 g