Honey Chrups: zbożowe kółeczka

Czy wiesz, że jedząc odpowiednie śniadanie możesz dostarczyć swojemu organizmowi ponad połowę dziennej dawki wapnia i żelaza?...

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Honey Chrups: zbożowe kółeczka
Czy wiesz, że jedząc odpowiednie śniadanie możesz dostarczyć swojemu organizmowi ponad połowę dziennej dawki wapnia i żelaza? W sumie 99% pierwszego z pierwiastków buduje strukturę kości i szkliwa. Prawidłowe stężenie tego pierwiastka redukuje ryzyko wystąpienia chorób serca, udarów, raka jelita grubego oraz kamieni nerkowych. Około 70% przyswajanego codziennie żelaza jest związane w krwi, głównie w postaci hemoglobiny czyli „oddechowego” barwnika krwi, który dostarcza tlen do wszystkich komórek organizmu. Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów stworzyły produkt spełniający takie wymagania w trosce o nasze zdrowie.

Kółeczka śniadaniowe Honey Chrups powstały z myślą nie tylko o najmłodszych, ale także o najbardziej wymagających konsumentach. Aż cztery gatunki zbóż: pszenica, kukurydza, ryż i owies, miód i smaczne orzeszki, wzbogacono o wapń, żelazo i 10 cennych witamin. Poprzez konsumpcje tego produktu zaspokoimy, w dużym stopniu, dzienne zapotrzebowanie na życiodajne substancje. To dzięki nim Honey Chrups stanowią pełnowartościowy posiłek, który doda naszym milusińskim, jak i nam energii, potrzebnej na dobry początek dnia. Kolorowe opakowania z roześmianymi, rysunkowymi zwierzątkami powstały z myślą o najmłodszych konsumentach. Szybkie w przygotowaniu i smaczne śniadanie spodoba się również dorosłym.

Honey Chrups kółeczka zbożowe z miodem i orzechami, dostępne są w opakowaniach 200g.