I Makaronowe Mistrzostwa Dziennikarzy

Już 13 marca odbędą się I Makaronowe Mistrzostwa Dziennikarzy Barilla Cup. Dziennikarze będący pasjonatami gotowania zmierzą się ze samkowitymi makaronowymi wyzwaniami. Będzie się działo!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
I Makaronowe Mistrzostwa Dziennikarzy
fot. Fotolia

13 marca 2015 roku w warszawskim SOHO Factory odbędzie się pierwsze w Polsce tak gorące wydarzenie kulinarne – Barilla Cup. Dziennikarze z całego kraju, pasjonujący się gotowaniem, staną w szranki w najgłośniejszym medialnie starciu!

Wszyscy uczestnicy zostaną poddani precyzyjnej ocenie jury, w którym znajdą się tak znane nazwiska jak: Zbyszek Kmied, Marco Ghia, Szymon Szlendak i Kamil Pietrowicz, Alessandro de Pedys, Jacek Pałasioski, Paulina Kawaller, Justyna Adamczyk i inni. Będzie się działo, jak na Włochów przystało!

makaron z brokułami

Organizatorem mistrzostw jest Barilla – największy producent makaronu na świecie i numer 1 we Włoszech. Dotychczas firma intensywnie angażowała się w edukację kulinarną w kilkudziesięciu krajach na 5 kontynentach. Elementem tych prac jest działająca od ponad 10 lat Academia Barilla, która kształci kucharzy cenionych na całym świecie.

Mistrzostwa wzbudzą jeszcze więcej emocji, ponieważ główną nagrodą w konkursie jest kurs kulinarny w prestiżowej Academii Barilla w słonecznej Parmie!

Impreza została objęta patronatem medialnym: KukBuk, Jem Radio i Smaq.

Polecamy: 5 najlepszych przepisów na dietetyczny makaron!