Imprezy Bacardi B-Live w Polsce

Bacardi B-Live - międzynarodowy cykl wyjątkowych imprez klubowych właśnie rozpoczyna swoją trzecią edycję w Polsce.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Imprezy Bacardi B-Live w Polsce
Bacardi B-Live

Bacardi B-Live to międzynarodowy projekt zamkniętych imprez, wykorzystujący klubowe klimaty, promujący dobrą muzykę i pełen pozytywnych emocji styl życia. Cykl eventów kierowany jest do osób, dla których spędzanie czasu na imprezach jest szczególnie ważne a clubbing jest synonimem dobrze spędzonych chwil. Bacardi B-Live to przede wszystkim wspaniała zabawa, swobodna atmosfera, klubowa muzyka, mnóstwo emocji, dynamizm i pozytywna energia. To ciekawe miejsca, gdzie spotykają się osoby lubiące rozrywkę w gronie przyjaciół, komunikatywne, młode i wolne duchem.
Bacardi to nazwa zastrzeżona dla najprzedniejszych rumów, sprzedawanych w 180 krajach. Bacardi to rum, który cechuje wysoka jakość, tradycja, oryginalność i wyśmienity smak. Jest podstawą najpopularniejszych na świecie i ulubionych drinków konsumentów - Bacardi z Colą Original Cuba Libre (Bacardi, cola i limonka) oraz Bacardi Mojito The Original i Bacardi Daiquiri.
Gwiazda beatboxingu w Polsce

Słynny beatboxer z Wielkiej Brytanii, człowiek, który za pomocą przepony, języka, ust i gardła potrafi stworzyć muzykę, wystąpi na imprezie inaugurującej tegoroczny cykl Bacardi B-Live 2008/2009. To ekscytujące wydarzenie odbędzie się już 7 czerwca w klubie „Kawiarnia Wielofunkcyjna” w Katowicach!
Występ Beardymana podczas Bacardi B-Live w Katowicach to główna atrakcja imprezy, która zainauguruje tegoroczny cykl pod patronatem słynnego nietoperza Bacardi. Będzie to tym samym pierwszy w naszym kraju koncert utalentowanego beatboxera, dwukrotnego zwycięzcy prestiżowych UK Beatbox Championschip. Trudno wyobrazić sobie jak za pomocą narządów mowy można naśladować instrumenty muzyczne, takie jak perkusja, bas, czy skrecze gramofonowe, robiąc przy tym show, które przyciągnie i porwie tłumy… 26-letni Darren Foreman z Wielkiej Brytanii, znany jako Beardyman, udowodnił, że potrafi tego dokonać. Mało tego – stał się prawdziwym mistrzem w tej alternatywnej dyscyplinie. Przedstawienia Beardymana są niesamowicie widowiskowe także ze względu na niebagatelne poczucie humoru artysty. Potrafi on bawić się nie tylko umiejętnościami muzycznymi, ale także samym sobą. Zaskakiwał już fanów przebraniem za małpę i udawaniem Elvisa Presley’a, a niewątpliwie posiada jeszcze mnóstwo innych oryginalnych pomysłów, które zaprezentuje 7 czerwca uczestnikom imprezy Bacardi B-Live w Katowicach.


Gorąca noc pełna niespodzianek


Elektryzujące show Beardymana to nie jedyna atrakcja imprezy Bacardi B-Live w Katowicach. Wszystkich, którzy 7 czerwca przybędą do „Kawiarni Wielofunkcyjnej” rozgrzewać będą także rewelacyjni polscy Dj`e: Dj Bartes (rezydent Bacardi B-Live w Polsce) oraz Dj Lux (zwycięzca konkursu „Zostań Dj`em Bacardi B-Live 2007/2008”). Asystować im będzie Daniel Polkowski aka Banan - słynny saksofonista, który od kilku lat z powodzeniem wspiera grą na saksofonie czołówkę polskich Dj'ów housowych. Gorącą atmosferę na rozgrzanym do czerwoności parkiecie ostudzą z pewnością rewelacyjne drinki na bazie Bacardi: wyśmienite Bacardi z Colą oraz orzeźwiający Bacardi Mojito The Original. Koktajle, w widowiskowy sposób, przygotują mistrzowie sztuki Flair. Dodatkowo w czasie imprezy rozegrane zostaną emocjonujące dance battles, podczas których swoje nadzwyczajne umiejętności zaprezentują młodzi, utalentowani tancerze. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w licznych quizach z nagrodami, ponadto na każdego klubowicza czekają oryginalne gadżety z logo Bacardi B-Live.
Ogólnopolski cykl Bacardi B-Live to wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie klubowej. Po imprezie w katowickiej „Kawiarni Wielofunkcyjnej” słynny nietoperz Bacardi odwiedzi jeszcze inne, najmodniejsze kluby w kilku największych miastach Polski. Dodatkowo w lipcu ruszy druga edycja Konkursu dla Dj`ów „Zostań Dj`em Bacardi B-Live 2008/2009”. Zmagania kilkunastu najlepszych uczestników uświetnią imprezy z cyklu Bacardi B-Live 2008/2009 już we wrześniu!