Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury

  • 2

Marchewka, marchewka i jeszcze raz marchewka! Sięgnij po to, co możesz zawsze mieć pod ręką – Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury.

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury
Najlepsza jesienna rada dla wszystkich kobiet dbających o letnią opaleniznę. Zapomnij o solarium (niebezpieczne dla skóry!), suplementach (groźne dla żołądka!) i samoopalaczach (drogie!) Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury to łyk zdrowia dla wszystkich dziewczyn, które kochają słońce. Stuprocentowo naturalny, wyprodukowany z najwyższej jakości warzyw sok to bomba witaminowa, pełna beta-karotenu, pozwalającego zachować złocistą letnią opaleniznę na dłużej. Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury nie zawiera barwników ani konserwantów, jest świeży i pyszny, jest też źródłem witamin i składników mineralnych, które pomogą Ci zachować świetną kondycję organizmu przez cały rok. Jedna wypita codziennie butelka Soku Marchwiowego Ogrody Natury to nie tylko smaczna porcja słońca, lecz także ochrona przed wolnymi rodnikami, które powodują starzenie się skóry. Jeśli więc chcesz mieć młodą, pełną słonecznego blasku skórę także jesienią, zimą i wiosną – Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury jest właśnie dla Ciebie!

Podtrzymywanie opalenizny na solarium i utrwalanie jej samoopalaczem jest ryzykowne dla skóry i uciążliwe. Spędzone latem na słońcu godziny nie pójdą jednak na marne, jeśli codziennie wypijesz butelkę Jednodniowego Soku Marchwiowego Ogrody Natury. Marchewka pomaga zachować skórze piękny koloryt przez cały rok. Jednym słowem – Sok Marchwiowy Ogrody Natury to najłatwiejszy sposób na to, by kolejną wiosnę przywitać w pełni swej urody i blasku.
Nawet jeśli jesteś zabiegana i zmęczona – nie rezygnuj z upiększającej mocy natury. Sięgnij po Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury – smaczny, zdrowy i, co najważniejsze, świeży w każdej chwili dnia!

Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury – poj. 225 ml, cena: 2,60 zł