Jogurtowe misie Haribo

Wyjątkową propozycją dla kobiet dbających o swoja figurę są beztłuszczowe Jogurtowe misie Haribo z nadzieniem jogurtowym, które zawierają wapń.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Jogurtowe misie Haribo
Prawda jest taka, że każda z nas ma od czasu do czasu ochotę na słodycze. Jak pokazują wyniki ankiet, ponad 50% z nas sięga po słodycze codziennie. Uzasadnieniem jest to, że po prostu nie możemy się bez nich obejść. Tylko 4% kobiet nie je słodyczy w ogóle! Jednocześnie w innej ankiecie tego portalu na pytanie "Co poprawiłabyś w swoim wyglądzie?" najwięcej z nas, bo aż 36%, wskazało swoją wagę. Jak zatem pogodzić ochotę na słodycze z ich obawą przed nadmiernym przybraniem na wadze?

Wyjątkową propozycją dla kobiet dbających o swoja figurę są beztłuszczowe żelki Jogi Bussi z nadzieniem jogurtowym, które zawierają wapń i są niskokaloryczne – 100g produktu to tylko 325 kcal.

Haribo Jogi Bussi to pyszne żelki z jogurtowym nadzieniem o czterech owocowych smakach naturalnego jogurtu: jabłkowo- gruszkowym, bananowym, truskawkowym i brzoskwiniowym. Żelki są całkowicie pozbawione tłuszczu, a dodatkowo zawierają w swoim składzie wapń pochodzący z naturalnego jogurtu.

Skład: syrop glukozowy, cukier, 8% nadzienie glukozowe(sacharoza, syrop glukozowy, syrop cukrowy, jogurt), substancja utrzymująca wilgotność, gliceryna, mleko skondensowane, woda; stabilizator: karagen; zakwaszasz: kwas mlekowy; barwniki: dwutlenek tytanu; regulator kwasowości: cytrynian sodu; emulgator: mono – i diglicerydy kwasów tłuszczowych: przeciwutleniacze: mieszanina tokoferoli, aromaty, żelatyna, zakwaszasz: kwas mlekowy; aromaty; substancja powlekająca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba, syrop karmelowy; brawniki: żółcień chinolinowa, czerwień koszenilowa, indygotyna.
Wartość energetyczna – 1380 kJ / 325 kcal / 100 gram
100 gram produktu zawiera średnio:
białko – 5,2 g
węglowodany – 74 g
tłuszcz – 0 g.