Karmelki w puszce

Na półkach pojawiły się puszki ze słodyczami. Znajdzemy w nich karmelki Fistaszkowe, Raczki, Kukułki i Miętowe Orzeźwiające.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Karmelki w puszce
Limitowana seria Raczków, Fistaszków, Kukułek oraz Miętowych Orzeźwiających produkowana przez Wawel jest dostępna w eleganckich, nowoczesnych, a jednocześnie funkcjonalnych puszkach. Połączenie tych walorów z pewnością sprawdzi się podczas nadchodzącego lata. Szczelnie zamykane puszki będą doskonałym rozwiązaniem na gorące dni, osłaniając słodycze przed promieniami palącego słońca. Puszki przydadzą się zarówno podczas plażowania, chroniąc cukierki przed zabrudzeniem piaskiem, jak i rowerowych wycieczek – zabezpieczając je, by zawsze były w jednym miejscu i przypadkiem nie wypadły nam z piknikowego koszyka!

Dla każdego rodzaju cukierków przygotowano osobne puszki. Elementem wspólnym dla całej serii, jest oryginalna banderola, podkreślająca tradycyjną, ręczną produkcję, której karmelki zawdzięczają swój niepowtarzalny wygląd i smak. Znakomite nadzienie grylażowe, z cieniutkimi nitkami karmelu, jest formowane ręcznie, dzięki czemu Raczki oraz Kukułki cieszą oko nienagannymi paskami w kontrastowych kolorach.

Producent: Wawel
Cena detaliczna: 14,50 zł za sztukę