Boże Narodzenie na słodko

  • 2

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dopełnieniem wyjątkowej atmosfery świąt są słodycze, których nie może zabraknąć na liście świątecznych zakupów. W roli upominków i słodkich przekąsek idealnie sprawdzą się produkty z oferty bożonarodzeniowej firmy Colian.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Boże Narodzenie na słodko
fot. Fotolia
Święta to wyjątkowy czas, w którym ludzie obdarowują się tym, co najlepsze. Aby podkreślić magię tych wyjątkowych dni, firma Colian przygotowała specjalną ofertę słodyczy. Propozycja obejmuje produkty w opakowaniach ze świąteczno-zimowymi akcentami oraz kultowe wyroby firmy w standardowej szacie graficznej. Składają się na nią słodycze marek Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Familijne, Jeżyki i Mella, które sprawdzą się jako przekąski podczas spotkań z najbliższymi. Mogą też stanowić dodatki do upominków oraz pomysły na gotowe, eleganckie prezenty.

Słodycze Goplana na Święta


W bożonarodzeniowej ofercie znajdują się popularne czekolady Goplana, w tym nowości Śliwka Nałęczowska i Pistachio o gramaturze 90 g. Obfituje ona w wyśmienite praliny ze Złotej Kolekcji (w tym Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Złoty Orzech, Złota Wiśnia i Złoty Advocat) oraz aksamitne czekoladki L’Amour, Czekoladowe Kreacje, Czekoladowe Tajemnice i Czekoladki z Klasą. Kolejnymi propozycjami są ciastka Jeżyki, rodzinne wafle Familijne, bakalie w czekoladzie Jutrzenka i galaretki Jolly baby oraz Mella.
 
Nowościami wprowadzonymi do oferty z okazji świąt są bombonierki z cukierkami czekoladowymi Rajskie Mleczko, Toffino Soft oraz Torcikami kokosowo-truflowymi, truflowo-pistacjowymi i orzechowo-czekoladowymi. Wyjątkową propozycję stanowi Kuferek Świąteczny, wypełniony różnymi słodkościami. Najmłodszym konsumentom przypadną do gustu figurki świąteczne z wizerunkami mikołaja, renifera i bałwanka oblane czekoladą Goplana.
 Słodycze Goplana na Święta
Z różnorodnej gamy produktów każdy konsument wybierze słodycze odpowiednie dla siebie i adekwatne do zasobności portfela. Przewidziano słodkości kosztujące do 5 zł, w przedziale 5 - 10 zł, 10 - 15 zł oraz powyżej 15 zł w różnych formatach opakowań.