Kategoria promowana - styczeń

 • 2

Wraz z nadejściem nowego roku nie spoczywamy na laurach - mimo panującego chłodu, w naszych kuchniach cały czas będzie gorąco! Zobaczcie, co będziemy promować w styczniu!

WPROWADZENIE

Wraz z nadejściem nowego roku nie spoczywamy na laurach - mimo panującego chłodu, w naszych kuchniach cały czas będzie gorąco! Zobaczcie, co będziemy promować w styczniu!
Nowy rok rozpoczynamy na pełnych obrotach! Zapominamy o świątecznych specjałach oraz produktach, które dotychczas królowały w naszych kuchniach.

Z myślą o zbliżającym się karnawale przygotowaliśmy kilka propozycji na wspaniałe przekąski, ale nie tylko! Jesteśmy ciekawi, jakimi recepturami zaskoczycie nas tym razem? Zobaczcie, jakie potrawy znalazły się w kategorii promowanej w tym miesiącu!

Tartinki  Pieczywo  Sushi
 
Pamiętajcie - przepis, który chcecie dodać do kategorii promowanej powinien zawierać przynajmniej 3 zdjęcia!

Do kategorii promowanej w styczniu zaliczamy:
 • DOMOWE PIECZYWO
  do kategorii promowanej będą zaliczane przepisy na pieczywo wypiekane na wytrawnie, tj. chleby, bułki, bagietki, bułeczki, rogale; słodkie bułeczki z serem, dżemem, drożdżówki, chałki itp. nie będą zaliczane do kategorii promowanej
   
 • SUSHI
 • KROKIETY
   
 • CIASTA WARSTWOWE
  do kategorii promowanej nie będą zaliczane przepisy na ciasta na zimno, ciasta przygotowane z gotowych blatów oraz ciasta z gotowych mieszanek; pamiętajcie, aby przepis składał się z min. 2 warstw ciasta
   
 • WYTRAWNE MUFFINKI, TARTALETKI ORAZ TARTINKI
  do kategorii promowanej będą zaliczane przepisy na tartaletki przygotowane samodzielnie (upieczone, nie z gotowych, kupionych korpusów)

  do kategorii promowanej będą zaliczane przepisy na tartinki zawierające min. 5 składników (z wyłączeniem przypraw)

Ciasto warstwowe  Wytrawna tartaletka  Krokiety

Wirtuale dodają moderatorki, zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na Twoim koncie wirtuali nie pojawiła się stosowna informacja, skontaktuj się z moderatorkami (wyślij wiadomość do misia5 lub zbysiowa).

Kategoria promowana trwa od 1 stycznia do 31 stycznia.

POLECANE

Znaleźliśmy 144 przepisów w konkursie: Kategoria promowana - styczeń