Kawy na jesienne dni

Jacobs Krönung wprowadza jesienną nowość. Marka pragnie tym razem otulić kawowych smakoszy aromatyczną kompozycją ziaren niczym ciepłym, szykownym kocem. Intensywne i łagodne kreacje limitowanej edycji kawy Jacobs Krönung to kolejna odsłona projektu Baw się kawą, w którym Jacobs Krönung wraz z Anią Starmach zachęcają do eksperymentowania i próbowania nowych smaków w domowej kuchni.

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Kawy na jesienne dni
fot. Fotolia
Dlaczego nowe kreacje?
Jesień to czas przemiany. Swoją metamorfozę przechodzi nie tylko natura, ale za sprawą ulubionych projektantów, również nasze szafy,  
garderoba. To jednak nie wszystko. Zmieniają się również  nasze smakowe upodobania. Jacobs Krönung wychodzi na przeciw jesiennym trendom i wprowadza wyjątkową nowość: intensywną i wyrazistą mieszkankę kawy z Indii i Ameryki Południowej oraz harmonijną i łagodną mieszankę kawy z Ameryki Łacińskiej.

To specjalna limitowana edycja w ramach kolejnej odsłony projektu Baw się kawą, którego ambasadorką jest Ania Starmach. To projekt, który zachęca do zabawy i eksperymentowania z kawą we własnym, kuchennym zaciszu. Nieczęsto mamy okazję do kosztowania nowych, egzotycznych smaków, dlatego tej jesieni marka Jacobs stworzyła wyjątkową okazję, by we własnym domu móc się cieszyć nową, oryginalną, mieloną kawą pochodzącą z odległych krajów. To właśnie od regionu, w którym dojrzewają ziarna, zależy smak i aromat kawy. Pochodzenie i sposób jej palenia wpływają na niepowtarzalny charakter i wyjątkowe walory smakowe dwóch nowych kaw Jacobs Krönung, które na pewno docenią najwięksi miłośnicy kawy.

Kawa JacobsKawa Jacobs
Intensywna i wyrazista
Mieszanka kawy z Indii i Ameryki Południowej

Wyjątkowa kompozycja kaw z Ameryki Południowej zawierająca 20% kawy z Indii, dzięki zawartości ziaren z regionu Malabar, charakteryzuje się intensywnym i lekko pikantnym smakiem. Ziarna suszone przez ciepły monsunowy wiatr zyskały swój niepowtarzalny charakter, a ciemne palenie nadało kawie głęboki, bogaty i mocny smak.

Harmonijna i łagodna
Mieszanka kawy z Ameryki Łacińskiej

Idealna na chwile przyjemności kompozycja kawy z Ameryki Łacińskiej, zawiera 30% kawy z Peru o delikatnym posmaku orzechów i z łagodną nutą słodyczy co jest charakterystyczne dla kawy uprawianej w górskich rejonach Ameryki Łacińskiej. Średni stopień palenia nadaje kawie posmak czekolady oraz wpływa na jej łagodność.


Informacje prasowe