Klubowa noc w Poznaniu

  • 1

W sobotę 6 września 2008 w poznańskim klubie SQ odbędzie się druga impreza z cyklu Bacardi B-Live, którą uświetni m.in. występ Dj`a Leo prosto z Londynu.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Klubowa noc w Poznaniu

Klubowa noc w Poznaniu - wielu artystów, jeden styl

Po inauguracji tegorocznego cyklu Bacardi B-Live w czerwcu w Katowicach, gdzie wystąpił słynny brytyjski beatboxer, Beardyman kolejna klubowa noc pełna muzycznych atrakcji odbędzie się w Poznaniu. Gwiazdą imprezy w klubie SQ będzie Dj Leo, słynny londyński Dj i producent muzyczny. Współpracował z wieloma znanymi artystami i Dj`ami, jak: Terry Hunter, Barbara Tucker, Michael Watford, Jocelyn Brown, Mutiny i Kim English. Styl muzyczny preferowany przez Dj`a Leo to house i wszelkie jego odmiany: od deep do tribal, od soulful do tech. Leo jest rezydentem w takich klubach jak: Ministry of Sound, Hackney Central, Hustle Music Showcases, Metrosoul Revolution, Soul Village Weekender. Obok Dj Leo za konsolą w czasie poznańskiej odsłony Bacardi B-Live staną Dj Haze oraz Groove Cocktail, artyści zrzeszeni w wytwórni Pierogi Records. Skład dj`ski wesprą Julia Shiffer, house`owa wokalistka z Niemiec oraz Maciej „Kocin” Kociński, saksofonista, jeden z najlepszych polskich muzyków jazzowych.


Dj Leo na Klubowej Nocy w Poznaniu

DJ Leo urodził się i wychował w Hackney na Wschodnim Londynie. Uważany jest nie tylko za jednego z najlepszych Dj-ów pochodzących z Londynu, ale także za jednego z najbardziej szanowanych businessman-ów. Był organizatorem takich imprez jak m.in. Nightlife, Housexy, Defected, MetroSoul, Soul Provider. Na przestrzeni ostatnich kilku lat Leo uruchomił dwie nowe wytwórnie płytowe: Hustle Music i Raw House. Wydanych tam zostało wiele undergroundowych winyli, a kilka utworów z nich pochodzących znane są na całym świecie. Obecnie Dj Leo realizuje się jako producent. Jego aktualne projekty to m.in. produkcja singli i albumów pod własnym pseudonimem, a także jako Minus 10, Sound Control i House Hooligans. Obejmują one wszystkie style muzyki tanecznej.

Klubowa noc w Poznaniu - dla każdego coś miłego

Oprócz atrakcji muzycznych, na uczestników imprezy Bacardi B-Live w poznańskim SQ czeka mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez organizatora cyklu, Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. Klubowicze będą mogli wziąć udział w quizach z nagrodami, gdzie do wygrania będą oryginalne gadżety z logo Bacardi B-Live. Będzie także okazja uwiecznienia niezwykłych chwil spędzonych w gronie znajomych na tej wyjątkowej imprezie – w lokalu zostaną ustawione specjalne fotomaszyny, z których wykonane zdjęcia będzie można przesłać na własny adres e-mail. Impreza Bacardi B-Live gwarantuje szaleństwo do białego rana, podkręcane wyjątkowym smakiem drinków Bacardi: Bacardi z Colą oraz Bacardi Mojito The Original. Koktajle, w widowiskowy sposób, przygotują mistrzowie sztuki Flair. Zaproszenia na tę niepowtarzalną imprezę będzie można zdobyć m.in. biorąc udział w konkursach organizowanych przez patronów medialnych.