W weekend rusza edycja przepisów

  • 6

Miło nam zakomunikować, że zakończyliśmy już fazę testów i od dziś będziecie mogli samodzielnie edytować i poprawiać dodane przepisy.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
W weekend rusza edycja przepisów

W weekend rusza edycja przepisów.Jednocześnie chcemy poinformować, że będzie to funkcjonalność typu "premium". Co to oznacza? Przy okazji pierwszej wizyty w panelu edycji przepisów zainteresowane osoby będą musiały wyrazić zgodę na otrzymywanie korespondencji marketingowej (czyli od czasu do czasu dotrze do Was mail promocyjny). Oczywiście Ci z Was, którzy nie chcą otrzymywać takich "spamików" mogą korzystać z serwisu na starych zasadach (czyli bez możliwości edycji). Wydaje nam się, że nie będzie to dla Was duże obciążenie tym bardziej, że jest to dopiero pierwsza z funkcji "premium" o jakich myślimy.

Autorzy największej liczby przepisów i najaktywniejsi użytkownicy (od arcymistrza kuchni w górę) oraz osoby, które  współtworzą serwis: dostaną dostęp do edycji w prezencie, bez konieczności wyrażania zgody na przesyłanie korespondencji marketingowej.

Informacje techniczne:

  • do edycji przepisu wchodzimy przez lupkę – w panelu użytkownika,
  • użytkownik wprowadza poprawki w tekście, usuwa i dodaje zdjęcia,
  • tytuł przepisu nie podlega edycji, nie należy próbować go zmieniać,
  • następnie użytkownik zatwierdza nową wersję,
  • moderator zatwierdza kopię (zazwyczaj w ciągu 24 godzin),
  • gdyby coś poszło nie tak pierwotna wersja przepisu  może zostać przywrócona (na prośbę użytkownika)

Mechanizm będzie uruchamiany w piątek w nocy, w pierwszym momencie funkcjonowania mogą się pojawić zakłócenia w funkcjonowaniu całego systemu. Wszystkich użytkowników z góry przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość. Jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom które pomagały w testowaniu narzędzia.

Redakcja gotujmy.pl