Konkurs – Czekając na wiosnę z Lenovo!

  • 39

Zapraszamy do konkursu z Lenovo! Czekamy na wasze kolorowe przepisy – do wygrania fantastyczne tablety!

Jeśli potrzebujcie pomocnej dłoni w kuchni tablety Lenovo są tym czego szukacie!

Kuchnia i nowoczesne technologie coraz częściej idą w parze – z Lenovo Yoga Tablet gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze! Tablet może pracować w trzech trybach – klasycznym "Trzymaj w dłoni", idealnym do przeglądania internetu "Połóż" oraz szczególnie przydatnym przy pracach w kuchni trybie "Postaw".

Umożliwia on postawienie tabletu na stole czy blacie pod odpowiednio dobranym kątem widzenia i pozwala swobodnie korzystać z dowolnego przepisu w sieci! Jest też doskonałym pomocnikiem blogerów kulinarnych i wszystkich gotujących, którzy dokumentują swoje kulinarne wysiłki - bez problemu zrobicie nim zdjęcie i w kilka chwil opublikujecie przepis na swoim blogu!

Zadanie konkursowe

Z wytęsknieniem oczekując wiosny zapraszamy Was do konkursu. Czekamy na Wasze przepisy na pyszne, kolorowe potrawy, które pomogą nam przetrwać ostatnie tygodnie oczekiwań na wiosnę!

Zima nie rozpieszcza nas bogactwem kolorowych produktów, dlatego zadanie konkursowe jest też pewnym wyzwaniem – należy skomponować smaczną, kolorową potrawę z tego, co dostępne w sklepach i na targach.

Konkurs trwa od 18 do 31 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 7 kwietnia.

Każdy uczestnik może dodać 5 przepisów. Jury przy wyborze zwycięskich przepisów będzie brało zarówno oryginalność przepisu, jak i jakość przesłanych zdjęć.

                                                       https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/10/imgNImM3e.jpg
                                                       
Nagrody nagrody!

Nagrodą główną w konkursie jest Lenovo Yoga Tablet! Nagrody za drugie i trzecie miejsce to tablety Lenovo Idea Tab A3000.

                   https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/10/imgsjrpa3.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu >>>

Znaleźliśmy 223 przepisów w konkursie: Konkurs – Czekając na wiosnę z Lenovo!