Konkurs - Mój sposób na śledzika!

  • 3

W kolejnej edycji konkursu dedykowanego zachęcamy Was do podzielenia się przepisem na ulubionego śledzika. Przed świętami w Waszych głowach na pewno kłębią się rewelacyjne pomysły, którymi warto zainspirować innych. Zachęcamy do zabawy!

Śledź to nieodzowny element każdej kolacji wigilijnej. W naszych domach pojawia się pod różnymi postaciami. Jedni preferują śledzie w tradycyjnej postaci - w oleju lnianym i cebuli, inni wolą śledzie na słodko np. z rodzynkami. Jeszcze inni eksperymentują i starają się zaskoczyć bliskich jakimś nieoczywistym połączeniem smaków, integrując śledzia z imbirem, miodem lub borówkami.

Koreczki śledziowe, śledzie pod pierzynką, różnorodne sałatki śledziowe, a nawet śledzie pieczone... Jak widać niepozorny śledź daje wiele kulinarnych możliwości, których żal nie wykorzystać.

Dlatego w tym przedświątecznym czasie, zachęcamy Was do podzielenia się pomysłami na świątecznego śledzika.

Do konkursu zapraszamy 55 osób, które przez ostatni miesiąc, czyli od 15 listopada do 15 grudnia, dodały największą ilość przepisów na Gotujmy.pl.

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na świątecznego śledzia. To od Ciebie zależy, czy będzie to przystawka czy danie główne. Ty decydujesz o dodatkach i sposobie podania.

2. Przepis dodaj za pośrednictwem formularza, wybierając z listy "Konkurs - Mój sposób na śledzika!"

Nagrody:

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 5 laureatów. Na każdego zwycięzcę czeka czajnik AMBITION 37262 Black Saint.


czajnik Ambition

Konkurs trwa od 16 grudnia do 31 grudnia 2016 roku.

Laureatów ogłosimy najpóźniej do 10 stycznia 2017 roku.


Regulamin konkursu

POLECANE

Znaleźliśmy 66 przepisów w konkursie: Konkurs - Mój sposób na śledzika!