Konkurs - Twój przepis na świąteczne mięso w Przyjaciółce!

  • 2

Jesteś mistrzem w pieczeniu świątecznych mięs? Jeśli tak, zapraszamy do konkursu! Do wygrania publikacja Twojego przepisu w magazynie Przyjaciółka oraz dodatkowe wirtuale!

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najbardziej rodzinnych, radosnych i smacznych świąt. W większości domów upływają one pod znakiem aromatycznego barszczu z uszkami, domowych pierogów z kapustą i grzybami oraz różnorodnie przyrządzanych ryb.

Jednak doskonale wiemy, że pomiędzy unoszącym się w powietrzu zapachem piernika i delikatnym smakiem śledziem w śmietanie na bożonarodzeniowym stole nie może zabraknąć świątecznych mięs.

Tradycyjny schab ze śliwką, soczysta pieczona szynka czy chrupiąca domowa pieczeń to tylko niektóre z nich. Pochwalcie się, jakie mięsa królują na Waszych świątecznych stołach? Bez którego z nich nie wyobrażacie sobie również tegorocznego świętowania?

Zapraszamy do konkursu! Najciekawszy przepis zostanie opublikowany w 25 numerze magazynu Przyjaciółka! Zwycięzca dodatkowo otrzyma 1200 wirtuali, czyli równowartość karty upominkowej IKEA 50, którą znajdziecie w katalogu nagród Gotujmy z nagrodami.

pasztetmięso pieczone
Zdjęcia: Fotolia

Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj przepis na świąteczne mięso, którego nie może zabraknąć na Twoim bożonarodzeniowym stole. Podziel się przepisem na pyszne świąteczne mięso, które chciałabyś/chciałbyś polecić na łamach magazynu Przyjaciółka.

2. Dodaj przepis i zdjęcie do naszego formularza! Dodanie przepisu ze zdjęciem jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

W formularzu kliknij opcję konkurs wybierając nazwę, do którego przepis ma trafić. W tym przypadku Konkurs: Twój przepis na świąteczne mięso w Przyjaciółce!
                                                

                                                


Wybieramy jednego laureata. Najlepszy przepis zostanie opublikowany w 25 numerze magazynu Przyjaciółka. Zwycięzca dodatkowo otrzyma 1200 wirtuali, czyli równowartość karty upominkowej IKEA 50, którą znajdziecie w katalogu nagród Gotujmy z nagrodami.

Konkurs trwa od 23 października do 2 listopada.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 8 listopada.

Uwaga!

Laureat konkursu za pośrednictwem skrzynki profilowej zostanie poproszony o przesłanie zdjęcia potrawy w oryginalnym rozmiarze, swojego zdjęcia, imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości, w której mieszka.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>

Znaleźliśmy 14 przepisów w konkursie: Konkurs - Twój przepis na świąteczne mięso w Przyjaciółce!