Kto został drugim polskim TOP Chef’em?

  • 1

Wczoraj zakończyła się druga edycja programu kulinarnego TOP Chef. Miano najlepszego kucharza w Polsce zdobył Sebastian Olma. Autor pysznych i wodzących na pokuszenie dań zdecydowanie zachwycił jurorów.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Kto został drugim polskim TOP Chef’em?
fot. Informacja prasowa
W Wielkim Finale o tytuł TOP Chef’a walczyło trzech najlepszych kucharzy: Sebastian Olma, Przemysław Błaszczyk oraz Adam Kowalewski. Zadanie finałowe polegało na przygotowaniu pięciodaniowego menu. Wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze, jednak tytuł TOP Chef’a mógł zdobyć tylko jeden z nich!

To Sebastian zebrał największe wyrazy uznania od jury. Ewa Wachowicz tak skomplementowała jego kulinarne dokonania: "Sebastianie, twoje sexy food to finezja smaku. Twoje dania wodzą na pokuszenie. Stałeś się Don Juanem w kuchni. Mam nadzieję, że skradniesz wiele serc, tak jak skradłeś moje." Natomiast przewodniczący jury Wojciech Amaro podumował: "O gotowaniu wiesz już prawie wszystko."

Sebastian Olma to dwudziestosześciolatek z Bielska-Białej, który 3 lata temu wyjechał do Wielkiej Brytanii. To właśnie tam pod okiem wymagających szefów kuchni zdobywał doświadczenie. Czy wygrana 100 tysięcy złotych sprawi, że Sebastian wróci do Polski i otworzy swoją restaurację? Okaże się wkrótce. 

Sebastian Olma i Ewa Wachowicz Sebastian Olma i Wojciech Amaro

Informacje prasowe