Lekka Karpatka

Karpatka to ciasto ekskluzywnej kolekcji Domowych Wypieków marki Emix.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Lekka Karpatka
Karpatka to wykwintne ciasto, znane prawie wszystkim łasuchom. Zachwyca nie tylko smakiem ale i wyglądem. Pozornie mogłoby się wydawać, że przygotowanie tego wytwornego deseru wymaga nie lada umiejętności i mnóstwa czasu.
Niekoniecznie... Dzięki firmie EMIX efektowną i pyszną karpatkę może dzisiaj przygotować każdy początkujący "cukiernik".

Ciasto karpatkowe marki Emix zostało przygotowane wedle sprawdzonych i oryginalnych receptur domowych. Do
przygotowania ciasta wystarczy kostka margaryny lub masła oraz jaja. Puszysty krem przygotujemy dodając do bazy odrobiny wody i masła roślinnego. Wszystko dokładnie miksujemy, zgodnie z instrukcją i przepisem umieszczonym na opakowaniu produktu. Każdorazowo opakowanie "Karpatki" zawiera dwie bazy - bazę do przygotowania kruchego ciasta jak i oddzielnie kremu. Dzięki wyważonym proporcjom oraz czytelnym przepisom ciasto zawsze się uda i oszczędzi gospodyniom domowym multum czasu. Karpatka jest oferowana w sprzedaży w estetycznym opakowaniu, utrzymanym w ciepłej kolorystyce wraz z wizerunkiem gotowego wypieku.

Karpatkowe wzgórza…przy filiżance kawy


Połączenie kruchych, "górzystych" warstw z delikatnym śmietankowym kremem w karpatce jest istną rozkoszą dla podniebienia. To ciasto jak żadne inne udoskonali przyjęcie, sprawi radość dzieciom, "pocieszy" w długi
jesienny wieczór. Ciasto pięknie się prezentuje na każdym stole; podane ze swoją wyżynną strukturą i puszystym
kremem. Przed zaprezentowaniem go gościom i przyjaciołom, proponujemy „karpackie wzgórza" oprószyć
delikatnym cukrem pudrem. Producent proponuje podanie ciasta w otoczeniu świeżych owoców z kulami bitej
śmietany.

Karpatka EMIX 340 g (ciasto + krem): 2,99 zł

Do nabycia w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.
Sprzedaż gwarantowana m. in. w sieciach: " Netto", „Marpcol"