Warzywa w puszkach dla dzieci

Warzywa w puszkach dla dzieci d’aucy KIDS pomogą nam także zachęcić najmłodszych do zdrowych posiłków.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Warzywa w puszkach dla dzieci
Nowa linia KIDS od d’aucy to świetny pomysł na zachęcenie maluchów do jedzenia warzyw. Wesołe zwierzątka na opakowaniach i drobne ziarna groszku czy kukurydzy w małych puszkach sprawią, że d’aucy KIDS staną się przysmakiem naszego dziecka.

Warzywa to nieocenione źródło witamin i składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Aby pomóc rodzicom przekonać pociechy do ich jedzenia firma d’aucy oferuje nowość – gamę KIDS przygotowaną specjalnie dla dzieci. Linia d’aucy KIDS obejmuje trzy produkty: groszek extra fine, słodką kukurydzę oraz groszek extra fine z marchewką mini. Wszystkie warzywa są drobne i zamknięte w małych puszkach z kolorowymi etykietami zachęcającymi maluchy do skosztowania zawartości.

Pomimo, że lato i jesień to sezon na świeże jarzyny, warto mieć pod ręką także puszkę d’aucy KIDS. Po pierwsze nasze maluchy nie zawsze lubią surowe czy nawet ugotowane warzywa. Po drugie, mycie, gotowanie i łuskanie kukurydzy lub groszku jest na tyle pracochłonne, że możemy po prostu nie mieć na to czasu. Wygodne, małe i kolorowe d’aucy KIDS z przyrządzonymi już, zdrowymi warzywami będą doskonałym rozwiązaniem nie tylko w domu, ale także na pikniku czy podczas wakacji nad morzem.

Puszki d’aucy KIDS pomogą nam także zachęcić najmłodszych do zdrowych posiłków. Wprowadzenie większej ilości warzyw do letniej diety jest o tyle łatwiejsze, że wakacje to czas intensywnych zabaw. Dzieci stają się mniej wybredne przy jedzeniu, bo przecież na podwórku już czekają roześmiani koledzy. Dodatkowym motywatorem do zjedzenia warzyw mogą być także ich efektowne kolory, zabawne ułożenie na talerzu lub przyrządzanie łatwego dania wspólnie z mamą czy tatą. Ponieważ dzieci chętnie naśladują rodziców sami również powinniśmy jeść jarzyny i w ten sposób uczyć zdrowych nawyków żywieniowych.

Warzywa w puszkach z linii d’aucy KIDS są już dostępne w sklepach w cenie około 2,50 zł/ sztuka. Groszek extra fine sprzedawany jest w puszce o pojemności 200g, słodka kukurydza w puszce 150g, a groszek extra fine z marchewką mini w puszce 200g. Wszystkie produkty w puszkach d’aucy są zaopatrzone w system łatwego otwierania.