Lipton Green Apple Ice Tea

Nowa zielona herbata Lipton, czyli: Lipton Green Apple Ice Tea to orzeźwiająca propozycja.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Lipton Green Apple Ice Tea
Zakochaj się w... zdrowym, jabłkowym orzeźwieniu!Jabłko to symbol miłości. Nic więc dziwnego, że o poszukiwaniu miłości swojego życia mówimy, iż pragniemy znaleźć drugą jego połówkę. Co jest w jabłku tak wyjątkowego? Kochamy je za... przepyszny smak. To powód dla którego popularna w Polsce marka herbat mrożonych postanowiła skusić swoich klientów nowym wariantem o tym właśnie smaku. Mowa o nowej zielonej herbacie Lipton, czyli: Lipton Green Apple Ice Tea. Ta orzeźwiająca propozycja łączy w sobie zdrowotne właściwości bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty z doskonałym smakiem jabłek. Nowy wariant dostępny jest w sprzedaży od maja.

Lipton Green Apple Ice Tea - Zdrowe orzeźwienie w letni dzień
Polacy zdążyli polubić mrożone herbaty Lipton, doceniając to, że w upalne dni świetnie gaszą pragnienie. Sięgają po nie także ci, którzy szukają zdrowej, ale smacznej alternatywy dla napojów gazowanych. Zawarte w herbatach Lipton Ice Tea przeciwutleniacze (czyli antyoksydanty, oznaczane na etykiecie skrótem AOX) oczyszczają organizm z toksyn, zwalczają wolne rodniki, wspomagają odchudzanie oraz pracę serca, a nawet częściowo redukują ciśnienie krwi. Na szczególną uwagę zasługuje tu Lipton Green Tea - zielona herbata, która dzięki delikatnemu procesowi wytwarzania jest wyjątkowo bogata w te dobroczynne substancje.

Wielbicieli mrożonej herbaty Lipton ucieszy fakt, że na rynku pojawił się nowy jej wariant o smaku jabłkowym, czyli: Lipton Green Apple Ice Tea.
Ta propozycja szczególnie zainteresuje miłośników zielonej herbaty – Lipton Green Apple Ice Tea łączy bowiem jej zdrowotne walory z doskonałym smakiem soczystych jabłek. Dlatego zachęci także te osoby, które choć cenią zieloną herbatę za jej właściwości nie piją jej regularnie.

Lipton Green Apple Ice Tea - Polska jabłkiem stoi
W Polsce rośnie ok. 40 mln jabłoni – biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców naszego kraju to tak, jakby każdy z nas miał swoje własne drzewko. Polska jest szóstym co do wielkości producentem tych owoców na świecie. Ponadto badania wykazują, że jabłka to ulubiony owoc Polaków. Cortland, Gloster, Idared, Jonagold, Lobo i Czampion czy sezonowe przysmaki takie jak: Antonówka, Delikates czy Paulared – stanowią o naszej jabłkowej potędze. Wiele osób uwielbia także smak twardych, soczystych zielonych jabłek. Wśród nich szczególną pozycję zajmują jabłka Granny Smith.

Lipton Green Apple Ice Tea - Daj się skusić i... zakochaj się w Lipton Green Apple Ice Tea!
Pełny jabłkowy smak odnajdziemy w nowej mrożonej herbacie Lipton Green Apple. Dodatkowo już dwie szklanki tego napoju zaspokoją dzienne zapotrzebowanie naszego organizmu na niezbędne dla zdrowia i urody przeciwutleniacze. Szklanka Lipton Green Apple Ice Tea zawiera także dużo mniej kalorii niż identyczna ilość słodkich napojów gazowanych, czy nawet… soków owocowych. Nowy wariant Lipton Ice Tea dostępny jest w butelkach o pojemności 0,5 i 1,5 litra.

W okresie letnim, od czerwca aż do wyczerpania zapasów, Lipton Green Apple Ice Tea dostępna będzie także w puszkach 0,33 l.
w promocyjnej cenie – 0,79 zł.

- Butelka 0,5 l., cena sugerowana 2,99 zł
- Butelka 1,5 l., cena sugerowana 5,39 zł