Migdałowe wafelki amaretto

Tym razem możemy się rozkoszować migdałowym smakiem wafelków quadratini w powiększonej 250 gramowej paczce.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Migdałowe wafelki amaretto
Włoski znawca wyrafinowanych, słodkich wyrobów LOACKER już dawno podbił serca polskich smakoszy i wielbicieli zdrowych łakoci. Malutkie kwadratowe wafelki quadratini, przekładane smakowitą masą to prawdziwe oczko w głowie rodzinnej firmy z południowego Tyrolu. Tym razem możemy się rozkoszować migdałowym smakiem quadratini w powiększonej 250 gramowej paczce.

LOACKER każdym swoim nowym produktem, przekonuje nas, że słodkie wyroby mogą być zarówno niepowtarzalne w smaku, ale też nieszkodliwe dla zdrowia.
Tradycyjny proces produkcyjny, staranny wybór składników oraz hermetyczne opakowania sprawiły, że włoskie ciasteczka wyróżniają się na rynku.
Prawdziwą perłą smakową wśród wyrobów LOACKERA są maleńkie, kwadratowe wafelki quadratini.
Największa zaletą wszystkich wyrobów LOACKERA, w tym quadratini jest brak jakichkolwiek środków konserwujących, barwników oraz ulepszaczy smakowych. Quadratini to słodycz w najczystszej postaci. Co najważniejsze, wafelki nie zawierają tłuszczy trans (właściwa nazwa – izomery trans kwasów tłuszczowych), które powstają podczas procesów utwardzania olejów roślinnych, a które są odpowiedzialne za przybieranie na wadze oraz zwiększenie ryzyka choroby niedokrwiennej serca.
Nie bez przyczyny firma LOACKER od początku istnienia kieruje się mottem „lekko – naturalnie – smacznie”.
Zatem bez zbędnych wyrzutów sumienia możemy kosztować te małe wafelki raz po raz nie przejmując się, że przybędzie nam kilogramów. Dlatego teraz dla wszystkich łasuchów i smakoszy delikatnych, migdałowych kwadracików quadratini, LOACKER przygotował powiększoną paczkę. Rarytas dla wszystkich, którym mała paczuszka pobudzała jedynie apetyt na większą ilość słodkich pyszności.
Quadratini amaretto, o delikatnym, lekkim smaku są wyśmienitym dodatkiem do kawy, o każdej porze dnia, stanowią też idealną alternatywę dla niezbyt przyjemnie pachnącego popcornu w sali kinowej. To w końcu wyborna przekąska dla każdego, małego i dorosłego.

LOACKER to znana na całym świecie włoska, rodzinna firma z południowego Tyrolu, która od ponad 80 lat jest absolutnym potentatem w branży cukierniczej. Podbiła rynek, osiągnęła szczyty popularności i stała się niezrównanym ekspertem w dziedzinie produkcji wafli. Lata doświadczeń i konsekwentne podążanie wybraną drogą produkcji na najwyższym poziomie, z olbrzymią dbałością o szczegóły sprawiły, że firma zaistniała nie tylko w świadomości łasuchów, ale i osób zwracających szczególną uwagę na naturalne, zdrowe odżywianie jak i konsumentów mających wysokie wymagania względem słodyczy.

220 gramowa paczka wafelków QUADRATINI kosztuje około 15 zł.