Nowe czekoladowe wafle z kremem

Producent słodyczy z Południowego Tyrolu, LOACKER odkrył nową recepturę na subtelne, lekkie i chrupiące wafelki, które są podstawą dla kształtnych kwadratowych X-CREAM CHOCOLATE.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Nowe czekoladowe wafle z kremem
Między nimi znajduje się z kolei sekret niezwykłego smaku tej nowości, a mianowicie puszysty czekoladowy krem. Już w innych produktach LOACKER udowodnił, że może się on rozpływać w ustach. W tym jednak udało się jeszcze udoskonalić konsystencję i smak.

Forma wafli jest odmienna od pozostałych produktów tej firmy. Tym razem to większe wafle, idealne jako bogata przekąska. Sceptykom oraz dbającym o linię i zdrowe odżywianie, przypomnieć należy, że wszystkie specjały LOACKER produkowane są w zgodzie z naturą, z użyciem starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników.
Już same umiejscowienie fabryki w górach, w Tyrolu na wysokości 1000 metrów nad poziomem morza, z niepowtarzalnym widokiem, idealnie określa stosunek właścicieli LOACKER do natury.

Wyjątkowy smak wafli jest wynikiem filozofii LOACKER „lekko – naturalnie – smacznie”, całkowicie wykluczającej użycie barwników, utwardzanych tłuszczów, konserwantów i manipulowanych genetycznie składników. Dlatego bez większych wyrzutów możemy sięgać po nowy przysmak LOACKER.

X-CREAM idealnie sprawdza się jako dodatek do popołudniowej kawy, sprawiając, że ta codzienna czynność stanie się małą, słodka ucztą.

Przekąska X-CREAM dostępna jest w opakowaniach zawierających 20 lub 30 sztuk. Specjalne hermetyczne opakowania gwarantuje świeżość utrzymującą się do 18 miesięcy.

Wafelki dostępne są w sieci sklepów REAL i kosztują około 10 zł

Dystrybutor: North Coast S. A.