Na biegunkę w podróży

  • 2

Suplementu diety acidolac® baby – naturalny preparat opracowany specjalnie dla niemowląt już od czwartego miesiąca życia

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Na biegunkę w podróży
Jedną z najczęstszych przypadłości „wyjazdowych”, występujących u dorosłych, a przede wszystkim u dzieci, jest tzw. biegunka podróżnych. To reakcja organizmu na zmiany żywieniowe, a co za tym idzie – na zmianę flory bakteryjnej (szczególnie w krajach tropikalnych i subtropikalnych).  Aby przykra niespodzianka nie zepsuła nam i maluszkowi wakacji, warto, jeszcze przed wyjazdem, ale i w jego trakcie podawać preparaty zawierające „dobre bakterie” - bakterie kwasu mlekowego Bifidobacterium BB-12® (dominujący szczep flory bakteryjnej u niemowląt), które pomogą w utrzymaniu prawidłowej równowagi flory bakteryjnej organizmu. Biorą one udział w obronie naszego organizmu przed namnażaniem się „złej” flory bakteryjnej, a kiedy trzeba, mobilizują do walki nasz układ odpornościowy, pobudzając wytwarzanie przeciwciał.

Dobrym pomysłem będzie zastosowanie nowości – suplementu diety acidolac® baby – naturalnego preparatu opracowanego specjalnie dla niemowląt już od czwartego miesiąca życia! Jest on stosowany w celu zapewnienia prawidłowej flory bakteryjnej i regulacji funkcji przewodu pokarmowego. Posiada unikalną formułę SYNBIOTYKU: probiotyczny szczep bakterii (Bifidobacterium BB-12®) oraz prebiotyk: fruktooligosacharyd (FOS), przedłużający życie szczepu i kolonizację jelita.
acidolac® baby ma przyjemny, słodki smak i łatwo rozpuszcza się w wodzie czy mleku. Wygodne do podania saszetki (1-2 dziennie), co jest równie bardzo ważne, a przede wszystkim praktyczne, nie muszą być przechowywane w lodówce.

Nieco starszym dzieciom – już od trzeciego roku życia – możemy podawać acidolac® .

Preparat acidolac®baby otrzymał godło Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2009.

Opakowanie acidolac® baby zawiera 10 saszetek po 1,5g każda. Cena: ok. 17 zł.

acidolac® baby – chroni, reguluje i dzieciakom smakuje