Nanogranitowe zlewozmywaki Opus

Nanogranitowe zlewozmywaki linii Opus to kwintesencja funkcjonalności, zamknięta w pełnej nowoczesnego minimalizmu, urzekającej prostotą formie.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nanogranitowe zlewozmywaki Opus
Zlewozmywak to jeden z najważniejszych elementów każdej kuchni. W jej wnętrzu zajmuje miejsce strategiczne – pomiędzy lodówką i szafką z produktami a kuchenką. Jeśli szukasz gwarancji niezawodności i przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowania, wybierz nowość firmy CCI Sp. z o.o. – zlewozmywak z linii Opus niemieckiej firmy Schock, niezwykłe połączenie minimalistycznego designu i najnowocześniejszej technologii.

Zlewozmywak to ten element kuchni, który decyduje o czystości zarówno naszego jedzenia, jak i naczyń, na których jest podawane. Era trudnych do utrzymania w czystości zlewów emaliowanych i stalowych to już przeszłość. Naukowcy niemieckiej firmy Schock wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów stworzyli rewolucyjny materiał nowej generacji o nazwie nanogranit Cristadur®. Firma będąca liderem w rozwoju technologii materiału i wzornictwa, wykorzystując wiedzę z zakresu nanotechnologii, opatentowała wynaleziony materiał, tworząc jednocześnie najbardziej wyjątkowe zlewy na rynku.

Kosmiczna wytrzymałość

Produkty firmy Schock, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest CCI Sp. z o.o., to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy od wyposażenia kuchni oczekują wyjątkowej trwałości. Wykonane z kompozytu mineralnego, jakim jest nanogranit Cristadur®, są godnym następcą najnowocześniejszych do niedawna zlewów granitowych, wynalezionych zresztą przez tego samego producenta. Drobne ziarno kwarcu i wysokogatunkowy akryl połączone ze sobą w wyniku skomplikowanego procesu nanotechnologicznego to przepis na najwyższej jakości materiał nowej generacji - Nanogranit Cristadur®.
Właściwości granitu Cristadur® sprawiają, że powierzchnia zlewozmywaków linii Opus firmy Schock jest ekstremalnie odporna na uderzenia, zadrapania i ścieranie. Zostało to potwierdzone licznymi doświadczeniami oraz bardzo dobrą oceną wystawioną przez niemieckie Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki. W przeprowadzonych przez nie testach Cristadur® prześcignął nawet szlachetną stal i tradycyjną ceramikę. Tak wysoka odporność jest w przypadku zlewozmywaków szczególnie ważna – dobrze wiemy, że upuszczony podczas zmywania garnek może wyrządzić nieodwracalne szkody. Ocena, jaką wystawiono nanogranitowi Cristadur®, stanowi zatem gwarancję długotrwałego użytkowania.
Chirurgiczna czystość

Sterylność otoczenia, w którym gotujemy to jeden z warunków naszego zdrowia. Zlewozmywak jest tą częścią wyposażenia każdej kuchni, od której w najwyższym stopniu zależy higiena przygotowywanych posiłków – zadbajmy więc o to, by był szczególnie odporny na zabrudzenia. Wykonane z nanogranitu Cristadur® zlewozmywaki linii Opus firmy Schock gwarantują nam stuprocentową antyseptyczność – producent znany z bezkompromisowości, w kwestii higieny, kładzie na nią nacisk na każdym z etapów skomplikowanego procesu produkcyjnego, między innymi wzbogacając masę nanogranitową jonami srebra oraz specjalną powłoką antybakteryjną. Jony srebra wykorzystywane są m. in. w medycynie i mają na celu zahamowanie rozmnażania się bakterii. Bardzo cienka warstwa akrylowa na powierzchni zlewozmywaka utwardzona w procesie nanotechnologii jest wyjątkowo twarda, bezporowa i gładka.
Nie musimy obawiać się również powstawania trwałych zabrudzeń – nanogranitowa powierzchnia skutecznie uniemożliwia osadzanie się kamienia, a plamy można bardzo łatwo usunąć zwykłą gąbką i wodą. Antyseptyczność zlewozmywaków linii Opus firmy Schock udokumentowana została dodatkowo licznymi atestami, potwierdzającymi jakość, higienę i bezpieczeństwo w kontakcie produktów spożywczych z tym materiałem.
Minimalistyczna funkcjonalność

Wszystkie zlewozmywaki linii Opus posiadają charakterystyczną dla firmy Schock dużą funkcjonalną komorę, praktyczny ociekacz, oraz funkcjonalne akcesoria takie jak antyseptyczna deska szklana czy odsączarka ze stali nierdzewnej. Dostępne są w trzech wersjach rozmiarowych, pozwalających dobrać wyposażenie odpowiednio do indywidualnych potrzeb użytkowników. Osiem wersji kolorystycznych, w jakich mogą być wykonane, umożliwia dopasowanie barwy zlewozmywaka do wystroju każdej kuchni. Możemy wybierać wśród doskonale odbijających materiałów naturalnego pochodzenia, piaskowych odcieni Avorio i Casablanca, brązowych w tonacji Oriental i Marone, szarości koloru Lucida, czerni Magma, czy też całkiem jasnych Polaris (biel) czy Novoletta (jasny niebieski).
Rynkowa oferta zlewów jest bardzo bogata, jednak materiał nowej generacji Nanogranit Cristadur® opatentowany przez firmę Schock nie ma sobie równych. Zlewozmywaki linii Opus firmy Schock stanowią kwintesencję tego, co w kuchni najważniejsze – sterylności przygotowywanych posiłków (100% antybakteryjne), czystości pomieszczenia (80% łatwiejsze do wyczyszczenia) i trwałości (40% odporniejsze na uderzenia). Nowoczesna, opatentowana technologia, niepowtarzalny minimalistyczny design i bogactwo kolorystyki sprawiają, że zlewozmywaki firmy Schock to najlepszy wybór.

Schock Opus D-100
Zlewozmywak jednokomorowy
Wymiary: 500 mm (szer.) x 860 mm (dł.) x 195 mm (gł.)
Cena: 1998 zł brutto ( z wkładką)

Schock Opus D-150

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem
Wymiary: 500 mm (szer.) x 1000 mm (dł.) x 195 mm (gł.)
Cena: 2 198 zł brutto ( z wkładką)

Schock Opus D-200

Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem
Wymiary: 500 mm (szer.) x 1160 mm (dł.) x 195 mm (gł.)
Cena: 2800 zł brutto ( z wkładką)

Producent: Schock GmbH
Dystrybutor: CCI sp. z o.o.