Naturalny Sok z Pomidorów

Naturalny Sok z Pomidorów z nowo wprowadzonej na rynek serii Smaki Victorii, bez sztucznych dodatków, konserwantów, barwników i cukru...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Naturalny Sok z Pomidorów
Upały powodują, że w naszym organizmie bardzo szybko występuje niedobór elektrolitów, a to powoduje osłabienie i problemy z sercem. Pocąc się organizm traci cenne witaminy. By temu zapobiec, powinniśmy pić dużo soków i uzupełniać braki magnezu i potasu.

Naturalny Sok z Pomidorów z nowo wprowadzonej na rynek serii Smaki Victorii, bez sztucznych dodatków, konserwantów, barwników i cukru nie tylko zaspokaja pragnienie i świetnie smakuje. Dostarcza także organizmowi niezbędnych witamin, m.in. A, B i C. Zawiera też cenny w okresie letnim potas, który neutralizuje szkodliwy nadmiar soli w naszej diecie, powodujący zwiększone ciśnienie tętnicze, zatrzymywanie wody oraz skurcze mięśni. Obecny w soku potas wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego mózgu, polepszając jego zaopatrzenie w tlen.

Witamina A działa korzystnie na nerwy wzrokowe, wzmacniając je u osób pracujących przy komputerze i spędzających czas przed telewizorem. Ze względu na dużą zawartość kwasu foliowego do swojego jadłospisu powinny wprowadzić ten sok kobiety oczekujące dziecka, a także osoby żyjące w ciągłym stresie.

Naturalny Sok z Pomidorów ma też dużo błonnika i niską wartość energetyczną – tylko 25,3 kalorii, dlatego bez obaw mogą go pić osoby odchudzające się.
Poza tym pomidory zawierają karoten i likopen – składniki, które nadają im czerwony kolor i wykazują silne działanie antyoksydacyjne. Badania wykazały, że osoby, które często jadły pomidory są aż o 40 procent mniej narażone na raka niż osoby, które nie miały ich w swoim jadłospisie.

Zawarta w soku witamina C zwiększa stopień dotlenienia skóry i wzmacnia drobne naczynia krwionośne, ożywiając ją i dodając blasku, a witamina E chroni przed powstawaniem zmarszczek i przedwczesnym starzeniem się.

Naturalny Sok z Pomidorów jest naturalnie mętny, niesłodzony i niekonserwowany. Okres jego przydatności do spożycia wynosi 3 miesiące od momentu wyprodukowania. Sok zaleca przechowywać w temperaturze +8 ºC.

100 mililitrów Naturalny Sok z Pomidorów to tylko 25,3 kalorii.

Naturalny Sok z Pomidorów i inne świeże soki Cymes można kupić w sklepach spożywczych w specjalnie wydzielonych lodówkach. Jedna butelka zawierająca 250 mililitrów Naturalny Sok z Pomidorów kosztuje około 3 złotych.